İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar merhaba hepinizi özledim valla nasılsınız bayadır girmiyorum mesajlar çok birikmiş okuyamadım hepsini hamile kalan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum son mesajlarda çift çizgiler gördüm çok mutlu oldum hayırlı olsun kizceler bende termal suya gittim çok iyi geldi bugünde bir kadına belimi cektirdim kimin belini çektiyse hamile kalmis darisi biz bekleyenlere olsun inşallah Allahin izniyle bakalım

Gösterdim değer iyi yükselmemiş dedi zaten bende anladım hemen dış gebelik dedi olabilir galiba gene dış gebelik geciricem
Yeni gördüm mesajları canm ya çok üzüldüm sevincim kursağımda kaldı desem yeridir Allah büyük Rabbim bi mucize versin inşaallah tüm önlemler alınmalıydı doktorlar önce bi yonlendirmeliydi. Subhanallah ya çok şaşkınım şuan Ama ımtihan öyle günler gelecek ki Allah muhakkak verecektir boş bırakmayacaktır kucağını o ne büyük merhamet sahibidir..

Ya bilmiyorum aklima o geldi makinelerin kalibrasyonu ayni olmuyor sonucta bir farklilik olabilir diye bilmiyorum belki makine bozuktur bisey olmuştur o aklima geldi birden
Ahhh kuzum KESK’e öyle bi ihtimal olsa ne güzel olurdu... eşimin ağlaması öyle içimi yaktı ki ne bileyim dünya durdu sanki...

Evet canım drlara öyle kızgınım ki yaşayan insanlara bi kişi bile demedi ya bi kişi gitte bi rahim filmi cekin diye özellikle dr a gittim ki baksın diye demedi ki gel bi film cekelim sana... sen sakın üzülme canım bu bi imtihan napalım Allahım bizi uygun görmüş demekki... eşimin ağlaması beni yaktı başka değil... olacaktı evde bıcır bıcır yürüyecekti dedi ağladı adam ya ağladı hüngür hüngür....

bence herkes uysun bir arkadsimiz hasta biride. durumu yarin ne olcak belli degil. meylen ve zehra rabbim ikinizese sabir versin saglik sihat versin elimden. zehra arkadsimiz icin sadece dua etmek ve yaninda. olmak keske bisey yapabilsek
Dua müminin en büyük silahıdır abla özellikle de müminin mümine yaptığı dua... dualarınızın kabul olması dileğiyle...

Ahhh kuzum KESK’e öyle bi ihtimal olsa ne güzel olurdu... eşimin ağlaması öyle içimi yaktı ki ne bileyim dünya durdu sanki...
Oyyy zehram senin hissettiklerini anlayamam belki şuan ama inan kalbim aklim seninle surekli aklimdasin duamdasin derdin derdim oldu inan cok üzüldüm çok bir mucize olsun diyorum Rabbime. Belki bir imtihandir bu da. Tevekkul ya Rabbi sabir gücü ver sen kardesimize. Hersey bir yanlis anlasilma olsun yarin mutlu haberler alalim insallah

Evet bizim için suan olması gereken tek şey mucize... oda Rabbime kalmış... oyyy canım sen üzülme Allahım buradaki herkesin gönlüne göre versin hepiniz öyle sıcak insanlarsınız ki... insan görmese bile kalp sıcaklığını hissediyo... umarım ahirette hepimiz dost oluruz... komşu oluruz... Allahım herkesin kalbindekini görüyo herkesinde kalbine göre versin insallah ne diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…