İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım biliyorum bunu öyle iyi biliyorum ki ama bu sefer olacağına cokkkk inanmıştım rüyalar görmüştüm cok güzel bi kızım oluyodu ben bu sefer bunu kaldırırım ama psikolojim kaldırır mı bilemiyorum benim yapım öyle hassas ki öylesine kırılgan...
Vallahi bende inanmıştım sana aklımada hiç kötü bişey gelmedi ne de güzel gülüp söylüyordun şimdi böyle olunca inan hepimiz üzüldük zor olacak belki zamanı uzayacak ben mesela hiç hamile kalamadım 1 yılda bi kez bile kalamadım bazen hiç olmayacagını düşünüyorum sen sonucu kötüde olsa hamile kalabiliyorsun bu da bir şeydir her şerde bi hayır vardır başka bende bişey diyemiyorum ki :KK43:

Sağol canım Allahtan dileğim kimse bu şeyi asla yaşamasın :KK43: vallahi billahi istemem... umarım senin sonucun olabilecek en güzel değerde çıkar... ben artık çocuk istemiyorum...
O ne demek oyle :sinirli::KK62::KK20:
Yakıştıramadm sana. Bu sınavlar bizlerin için. Her şeyin bir mükafatı vardır. Ya sabır de dik dur.!!
Emin ol rabbim senin geçiğin sınavdan sana tam puan verecektir. ❤
Eger sen bu sınavı yarım bırakırsan sonunda ne kazanacagını bilemezsin.:KK68:

Vallahi bende inanmıştım sana aklımada hiç kötü bişey gelmedi ne de güzel gülüp söylüyordun şimdi böyle olunca inan hepimiz üzüldük zor olacak belki zamanı uzayacak ben mesela hiç hamile kalamadım 1 yılda bi kez bile kalamadım bazen hiç olmayacagını düşünüyorum sen sonucu kötüde olsa hamile kalabiliyorsun bu da bir şeydir her şerde bi hayır vardır başka bende bişey diyemiyorum ki :KK43:
Kızzz heyecanlıydım isim bakıyodum ya uygulama indirdim telefonuma dedim ki bu sefer oldu ama işte ama ama amaaa... ya evet kalıyorum ama bunu dış gebeliği insanlara anlatmak bile o kadar zor ki... bunu anlatmaya bile gücüm yok...

Kızzz heyecanlıydım isim bakıyodum ya uygulama indirdim telefonuma dedim ki bu sefer oldu ama işte ama ama amaaa... ya evet kalıyorum ama bunu dış gebeliği insanlara anlatmak bile o kadar zor ki... bunu anlatmaya bile gücüm yok...
Hemde o kadar canim ben dis gebelikmis dedigimde degerim 6000 kusurdu kardesim bile onu iceri itemiyolar mi diye aormustu kimse inanmiyordu

Elhamdulillah... bu günümüze ama suan Gülemem ki bende nasıl güleyim içim yanarken bu iki yüzlülükten başka bişey olmaZ benim için sadece dövünmeden acımı yasıyorum :KK43:
Ahhh bitanem ya hepimiz dua ediyoruz senin icin bir mucize olsun bir yanlislik olsun da dis gebelik olmasin diye. Elbette ki cok uzucu ama yapacak tek sey tevekkul belki de. Allahım sana teslimiz duamızı geri çevirme :KK200::KK42:

O ne demek oyle :sinirli::KK62::KK20:
Yakıştıramadm sana. Bu sınavlar bizlerin için. Her şeyin bir mükafatı vardır. Ya sabır de dik dur.!!
Emin ol rabbim senin geçiğin sınavdan sana tam puan verecektir. ❤
Eger sen bu sınavı yarım bırakırsan sonunda ne kazanacagını bilemezsin.:KK68:
Ya canım yutkunamıyorum bile iç çekmekten :KK43: dediklerinizin hepsini anlıyorum ama içim yanıyo ya vallahi ya ağlamaktan kendimi alıkoyamıyorum o kadar alışmıştım ki elimi karnıma koyarak okuyordum kuranları:KK43: işte bu çok zor cokkkk...

Hemde o kadar canim ben dis gebelikmis dedigimde degerim 6000 kusurdu kardesim bile onu iceri itemiyolar mi diye aormustu kimse inanmiyordu
Evet inanmıyo o ne diyorlar tek tek anlatıyosun aaa bidaha mı dış gebelik diyorlar eee neden olmuş diyorlar. Dıyorlar da dıyorlar yani......

Ahhh bitanem ya hepimiz dua ediyoruz senin icin bir mucize olsun bir yanlislik olsun da dis gebelik olmasin diye. Elbette ki cok uzucu ama yapacak tek sey tevekkul belki de. Allahım sana teslimiz duamızı geri çevirme :KK200::KK42:
Vallahi ya olmasın ya olmasın öyle istiyorum ki... galiba gerçekten bana bi mucize grek yoksa başka türlü olamaz :KK43: :KK43: nolur Allahım dualarımızı geri çevirme :KK43: :KK43:

Evet inanmıyo o ne diyorlar tek tek anlatıyosun aaa bidaha mı dış gebelik diyorlar eee neden olmuş diyorlar. Dıyorlar da dıyorlar yani......
Biliyorum canim bak bende yasadim bi yasayanin ikinciyi yasama ihtimali daha yuksek ama bunu bile bile ugrasiriyorum didiniyorm Allah bunu bize layik gormus sinavimiz buymus diyorum sende oyle yap umutsuz olma herseyi veren De alan da Allah

Biliyorum canim bak bende yasadim bi yasayanin ikinciyi yasama ihtimali daha yuksek ama bunu bile bile ugrasiriyorum didiniyorm Allah bunu bize layik gormus sinavimiz buymus diyorum sende oyle yap umutsuz olma herseyi veren De alan da Allah
Ya ben dr lara kızıyorum neden bana bi hsg çekmediler neyim var diye neden devlette yoktu neden beni bi özele yönlendirmediler öyle kızgın ve mutsuzum ki...

X