İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kuzum ondan değil ya bak hem orda 3 tane genç erkek dr vardı ondan ikincisi özele geldim dr dedi bu değerle alttan bile gözükmez dedi yani baksaydı orda boşuna bakmış olacakmış

Kuzum ondan değil ya bak hem orda 3 tane genç erkek dr vardı ondan ikincisi özele geldim dr dedi bu değerle alttan bile gözükmez dedi yani baksaydı orda boşuna bakmış olacakmış
özele geldiysen bayan doktor tercih et,yani yada şunu sor,rahimde kanama alanı varmı de,benimde kahverengi lekem geldiğinde doktor alttan baktı ve bana ekranda gösterdi,kanama alanı var diye,eğer bunu karnından da görebiliyorsa gerek yok tabi,yani sadece bebeği görmek değil şu an konu,lekenin nedeni

Dr bayan canım nöbetçi dr değere göre konuscaz dedi

canım yerleşme lekesi yada kanama alanı olabilir ikisi de önemsiz demişti benim doktorum kırmızı ise sıkıntı ama kahverengi ise sıkıntı yapma demişti ben 3 ay boyunca gördüm kahverengi leke
Ayyyy insallah ya ben bu bebeğimi kucağıma almak istiyorum gerçekten rüyalar gördüm herkese söyledik bi heves bi mutluluk kursagımda kalsın istemiyorum

İnşallah kızlar. Hayra yordum ben de. Ama hamileliğe yoralım, öyle bi beklenti oluşsun diye yazmadım. İlk defa böyle bi rüya gördüm, malum gebe kalmak istiyoruz. Paylaşmak istedim sizlerle :)
Biliyorum cnm ben ilk kizimda rüyamda bebek emziriyordum hamileymisim meger ama su an kac kez gordum aslı çıkmadı hayrlisi olsun insAllah ilk hamileliği bu kadar kafama takmamistim snrm

o progestronun etkisidr .munkunse klmakma yerinde edin dogru soylemis olabilir usuttuum mu idrar yollari enf da kanama aolur
Yok abla öyle yanmam falan yok üşütmüş olabilirim gece uyandığım da üstüm acıktı insallah ondandır da başka bişeyden değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…