İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Tebrikk ederiiim @cheesecake-im pembepatiks pembepatiks ne güzel haberler alıyoruz bu ay bereketli bir ay sanırım, inş bizlerde en kısa zamanda bebiş haberleri veririiizzz

Kızlar tam anlamıyla belirtilerinizi yazar msınız?
inşallah canım tez zamandagüzel haberlerler verirsiniz can benim belirtim sadece değişik bir akıntı geldi sadece ondan sonra şüphelenmeya başladım sarı yapışkan sümüksüydü.birde 2 gündür mide bulantısıyla uyanıyordum bukadar canım

valla kuzum yapsam mi yapmasam arasinda kaldim. suan hic akintim neyim yok kupkurutum kasinti kasik agrisi asiri gaz. birde tuaflik var ustumde

Ben bu akşam yapacagım 4 gün var cıkmama ihtimali yüksek ama yinede normallerden denemek istiyorum
Benimde göbegim kocaman oldu içi gaz dolu ne yesem gaz yapıyor diyebilirim. Ama karnımın içide gurluyor böyle olunca da ben regl oluyorum genelde. Hayırlısı diyelim. Benimde akıntım ara ara oluyor

Ay kırban olurum veren rabbime çifte mutluluk çok sevindim canım sağlikla gelsinler rabbim anali babali sağlikla büyütmeyi nasip etsin o zaman sen ikiz hamileysen sana bizlerede dua etmek düşüyoo lütfen dualarina bizleridr e kat tatlim dikkat et kendinee:KK200::nazar::KK200::nazar::KK200::nazar:
Allah razı olsun canım. Rabbim size de nasip etsin insaallashhh

Ben bu akşam yapacagım 4 gün var cıkmama ihtimali yüksek ama yinede normallerden denemek istiyorum
Benimde göbegim kocaman oldu içi gaz dolu ne yesem gaz yapıyor diyebilirim. Ama karnımın içide gurluyor böyle olunca da ben regl oluyorum genelde. Hayırlısı diyelim. Benimde akıntım ara ara oluyor
benim kuru sade bazen sut gibi beyaz akintim oluyor onun disinda kurudum ya hakkimizda hayirlisi olsun

Devlet her zamanki gibi alttan muayene etmek istedi izin vermedim özele geldim dua edin kızlar :KK43:

Devlet her zamanki gibi alttan muayene etmek istedi izin vermedim özele geldim dua edin kızlar :KK43:
kuzum neden olmuyorsun alttan muayene,yani aslında en doğru sonucu orda öğrenirsin,bende hiç istemedim,ama karından baktığında bebeği görmesi gerekirken göremeyince alttan bakalım dedi ,yok dedim ,ama bir an düşündüm 1 hafta daha stresle bekleyecektim ve tamam dedim,karnımdan görünmeyen bebek ,alttan bakınca göründü,özel bir nedenin yoksa korkun acıyacak falansa inan korktuğuna değmez

X