İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kalp atışını duymak içinnn ayy şok oldum. Ikizmiş bebekler :))
Ay kırban olurum veren rabbime çifte mutluluk çok sevindim canım sağlikla gelsinler rabbim anali babali sağlikla büyütmeyi nasip etsin o zaman sen ikiz hamileysen sana bizlerede dua etmek düşüyoo lütfen dualarina bizleridr e kat tatlim dikkat et kendinee:KK200::nazar::KK200::nazar::KK200::nazar:

Kizlr biley sorcam sizlere biliyrsunız ovulasyon bi testi yaptim bu ay yumurtam çatladi artik baya silikleşmeye başladi daha yapmalimiyim bata 9 gün kaldi devam etmelimiyim kafamda deli sorular:KK70:

Kızlar kahverengi akıntım var böyle çok koyu değil ama kendini anlastırıyo cok üzgünüm suan. :KK43:

Kızlar kahverengi akıntım var böyle çok koyu değil ama kendini anlastırıyo cok üzgünüm suan. :KK43:
bence doktora gitmelisin kuzum,bir de aklıma geldi,sen sanırım dış gebelik geçirmiştin,bundan dolayı senin daha sık beta takibi yatırman lazım,progesteronla ilgili ek bir şeyler verebilir,atıyorum hap kullanıyorsan fitil yada iğne gibi

bence doktora gitmelisin kuzum,bir de aklıma geldi,sen sanırım dış gebelik geçirmiştin,bundan dolayı senin daha sık beta takibi yatırman lazım,progesteronla ilgili ek bir şeyler verebilir,atıyorum hap kullanıyorsan fitil yada iğne gibi
Gidiyorum canım hazırlandım hayırlısı ne diyeyim...

canim cok belirgin testin. ne kadar sevindim. hayirlisi olsun. saglikla,sihhatle bebegin sana tutunsun insallah.
teşekkür ederim canım bilerek bukadar bekledim belirgin çıksın diye .ilk hamileliğimde testim çok silikti .güzel dileklerin için çok teşekkür ederim .Rabbim evlat hasreti çeken herkese tez zamanda nasip etsin inşallah

X