İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Tamam şekerim aslında haklısın bence de bekle. Ama ne bileyim ben artık adetim ya. Sadecee sizler adına heyecanlıyım çokça:nazar::KK200: hee behros oldum ben ama her an değiştireblrm 9. Değişmde bırakırım kesin ahahja. Yaratıcı bişeyler arıyordum sonra pat diye Behros koydum çok yaratıcı olmuş dmi :oha::sampiyon::KK71:
Kız ben de mi değiştirsem. Şimdi siteye kaydolurken dedim şöyle efsana bir isim bulayım, farklı bana has olsun, sonuca bakar mısın:KK70:Ne kadar yaratıcı demi :KK70:koya koya kendi ismimi koydum, o da kullanıldığı için sonuna da bir o :KK70:

Kız ben de mi değiştirsem. Şimdi siteye kaydolurken dedim şöyle efsana bir isim bulayım, farklı bana has olsun, sonuca bakar mısın:KK70:Ne kadar yaratıcı demi :KK70:koya koya kendi ismimi koydum, o da kullanıldığı için sonuna da bir o :KK70:
Ahhahaah seninki benden daha yaratıcı şimdi düşününce doğru :KK70::cool:

Ben 2 kez yumurtladım. 2.de tuttu buyuk ihtimalle. Adetim geceli 13.gun öğrendim. Pcos oldugu için yıne gecikiyordur dedim. Ondan önce yaptıgım testler negatifti. Bu ay inofolic combi kullanmstm birde o vesile oldu :) buyuk ihtimalle.
Yada bu ay çok fazla takmadım ondan da olabilir :)
Ayy 13 gün sonra gelen en güzel haber olmalı ❤️ Rabbim tamamını erdirsin inşallah

Ben 2 kez yumurtladım. 2.de tuttu buyuk ihtimalle. Adetim geceli 13.gun öğrendim. Pcos oldugu için yıne gecikiyordur dedim. Ondan önce yaptıgım testler negatifti. Bu ay inofolic combi kullanmstm birde o vesile oldu :) buyuk ihtimalle.
Yada bu ay çok fazla takmadım ondan da olabilir :)
infolic combi ne canım ne için kullanılıyo bende kullansam işe yararmı

X