İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

O arada banada oluyor bi yokluyo beni sonra diyorum olur zamaanı vardır senelerce olamahan var falan böle düşünüyorum bu şekilde kendimi motive ediyorum çok takmak sürekli bunu düşündürüyo insana bence psikolojik tamamen kadınsal durumlar devreye giriyor hemen :)

Oyy oy güzel haberleri paylaşmak dileğiyle canım. Anlık duygular işte. Geçer :)

Midem bulanıyor çok şükür Iyiyim canım . Sen nasıl oldun bi sıkıntı yok dimi ? Allah hayırlı haberini almak nasip etsin pazartesi gitcen demi doktora
Yok canım Çarşamba gitçem insallah ama Perşembe de olabilir emin değilim... bende şükür iyiyim ama göğüslerim iyice hassaslaştı artık el bile değmiyo sırtıma vuruyo agrısı artık çok şiştiklerinden mi agrı oluyo sırtımda bilmiyorum

Nar mar görmedim kokusu geldi burnuma niyeyse arada oluyo bana böle kız niye sopa sallıyon benim vücudum inat ediyo :KK12::63:
Tamam tamam yok sopa. Kuzucumm böyle kokular duymak falan sadece hamilelikte olmaz mı yahu.

Amin diyim canı gönülden.
❤️❤️❤️

Evet canım tabiki inanırım nazara , benim yildizim dusukmus o yüzden ufaktan beri bana çok nazar değer, eşim okudumu beni yamuluyo zaten esnemekten :KK15:
Ahahahah tövbe kız güldürdün bemi. Adam okumayacak artık yamuluyorum diye ahahahahah

Yok canım Çarşamba gitçem insallah ama Perşembe de olabilir emin değilim... bende şükür iyiyim ama göğüslerim iyice hassaslaştı artık el bile değmiyo sırtıma vuruyo agrısı artık çok şiştiklerinden mi agrı oluyo sırtımda bilmiyorum
Benimde şu an goguslerime el degmiyor hiç çok fena aciyo , uçları kasiniyo . Şikayetçi değilim hiç güzel şeyler bunlar Allah isteyen herkese nasip etsin:KK200:

X