İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Peri Tozuu Peri Tozuu ınofolıc üçüncü kutuya başladım üç hafta alamamıştım o ara yumurtlamam olmadığını öğrendim bana hiç bırakma kullanmaya devam et dediler bir de glifor başladım. Ama işe yarayan çok olmuş arkadaşımda da etkili olmuş . İnşaAllah sağlıcakla alırsın ve sağlıklı bir gebelik geçirirsin :dua:

Kızlar B Bdlvnt ten haber yokmu hastaneye gitcekti bugün :110:
günaydın kızlar gittim ama böyle lanet bir hastane yok kadın doğumcu olmadığı için yapamayız dediler polikliniğe gelin dediler yalvardık yakardık yapmadılar . Ben de şimdi uyandım tekrar test yaptım evet kızlar hAmileyim

2 gün arayla iki testim kızlar

Eklentiler

• P_20181202_090604_vHDR_Auto.jpg
    P_20181202_090604_vHDR_Auto.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 48
bizimle belirrilerini paylasirsan cok seviniriz
yumurtlama gününden 2 gün sonra sağlı sollu kasıklarda bıçak gibi batma,bat tarihine 10 gün kala meme uçlarının acıması ve felaket gaz var bende onun dışında bi belirtim olmadı oldukça hepsini paylaşacağım kızlar ❤️

Peri Tozuu Peri Tozuu ınofolıc üçüncü kutuya başladım üç hafta alamamıştım o ara yumurtlamam olmadığını öğrendim bana hiç bırakma kullanmaya devam et dediler bir de glifor başladım. Ama işe yarayan çok olmuş arkadaşımda da etkili olmuş . İnşaAllah sağlıcakla alırsın ve sağlıklı bir gebelik geçirirsin :dua:
Canm ben kullandıgım ay gebe kaldım :) hayırlısı inşallah demekki senin zamanı var :) bazen bazı şeyler sadece vesile olur.

X