İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Günaydın kızlar ❤️❤️❤️
Günaydın canımcım. Nasılsın? Adetin söküldü baya demi?

cocuklara kahvalti verdikten sonra biraz kestiroyorm:) kuzu yok 36.5 ile devam etmeai lazim bu benm vucut sicakligim. 35 yada 36 duserse hamis olmam balim
Anladım bilmiyordum esmam. O zaman hep öyle devam eder inşallah. ❤️

Mis gibi bir ikinci çizgi. Hadi tekrar hayırlı olsun canım ❤️ B Bdlvnt

Günaydın canımcım. Nasılsın? Adetin söküldü baya demi?

Anladım bilmiyordum esmam. O zaman hep öyle devam eder inşallah. ❤️

Mis gibi bir ikinci çizgi. Hadi tekrar hayırlı olsun canım ❤️ B Bdlvnt
İyiyim kuzu teşekkür ederim ❤️❤️ evet evet hiç değilse geçen ayki gibi düşünmicem ay niye hala adet olmadım filan diye. İyi açıdan bakmaya çalışıyorum beybim❤️ sen nasılsın iyisin dmi

İyiyim kuzu teşekkür ederim ❤️❤️ evet evet hiç değilse geçen ayki gibi düşünmicem ay niye hala adet olmadım filan diye. İyi açıdan bakmaya çalışıyorum beybim❤️ sen nasılsın iyisin dmi
Ayy canım gerçekten bu bile bir nimet. Eğer gebelik yoksa hiç gecikmeden adet olmak bile bi yerde hayır. Benim gibi hem adet olmayıp hem gebelik yoksa düşün nasıl stres. O yüzden gelecekleri varsa zamanında gelsinler valla. Şüpheye yer kalmaması bile güzel bir şey öyle düşün. Ve gelecek ay için yumurtlama testi kullanmadıysan sipairş ver derim. Ne zaman yumurtladığını bilmek çok önemli.

Canımcım uyuyakalmışım gece. Adetsiz 4. Güne uyandım. Hayrolsun inşallah

Peki 37 falan olunca hamiş mi olmuş oluyorsun?

Olmazsın inşallah yaa ❤️

Aynen yaa nasıl dayanıyorsun? Gerçi burda yazışmaya başladığımdan beri bende az uyumaya başladım.

Sağlıklı bebişini aynı şekilde bir nefeste doğurursun inşallah. ❤️
inşallah bu ayı tarihe 9 aya kadar bidahada hiç adet göremedim diye yazarsın :KK70:

kızlar bu pco denen şey nasıl bişey ultarasonda çıkıyomu ya bende ondanmı var acaba hiç adet tarihlerim böyle bozulmazdı

benm sank belirtim yokmus gibi azaldi gibi suan psikolojim bozuldu giiti butun emekler diyesim geliyo
ayy abla al bendende okadar bütün ay boşa çalıştım gibi. sadece sırt ve göğüs ağrısı başkada bişey yok. bi arkadaşım benim tek belirtim ağrı sızı yoktu çok uyuyodum demişti herkesin değişiyomuş

X