İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

amin canım inşallah

Canım tebriklerrr çok sevindiim inş bugün güzel haberler alırsın kandada degerlerin yükselerek devam etsin inşş..

Hanımlar herkese günaydın. Ben sanırım soguk algınlıgından sonra birde idrar yolu enfeksiyonu olmus olabilirim idrarımı yaperlen özel bölgem yanıyor ve cok üzgünüm gece uylu uyumadım birseyler beni uyutmuyor neden anlam veremiyorum. Bu sabahta evde test vardı garip rüyalar gördüm bu nedenle test yaptım negatiff bata 6 gün var hafif kasıklarda agrı var hayırlısı diyelim sanki regll olacagım zaten olmasam bile bu hastalık ve şimdi enfeksiyon varsa bebegin tutunması falan zor sürekli dua ediyorum sizlerden de dua istiyorumm inşş bu ay bebiş vardır

Canım tebriklerrr çok sevindiim inş bugün güzel haberler alırsın kandada degerlerin yükselerek devam etsin inşş..

Hanımlar herkese günaydın. Ben sanırım soguk algınlıgından sonra birde idrar yolu enfeksiyonu olmus olabilirim idrarımı yaperlen özel bölgem yanıyor ve cok üzgünüm gece uylu uyumadım birseyler beni uyutmuyor neden anlam veremiyorum. Bu sabahta evde test vardı garip rüyalar gördüm bu nedenle test yaptım negatiff bata 6 gün var hafif kasıklarda agrı var hayırlısı diyelim sanki regll olacagım zaten olmasam bile bu hastalık ve şimdi enfeksiyon varsa bebegin tutunması falan zor sürekli dua ediyorum sizlerden de dua istiyorumm inşş bu ay bebiş vardır
kuzu oyle bise varsa bile tedavini ol derim

inşAllah canım benim çok geçmiş olsun sanada

Hanımlar,
lafınızı balla kesiyorum, umarım hepiniz beklediğiniz bebeklerinize bir an önce kavuşursunuz :anneadayı:
Sizlerden bir ricam var, dini yorumlara girmeyelim ve hoca isimleri vermeyelim, olur ya insanlık hali bir yakınları okur bir sorun yaşamanızı istemeyiz.
Amin insallah :dua:peki çok sağolun uyarınız için :KK25:

Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare kuzum sende durumlar nasıl
Canımcım uyuyakalmışım gece. Adetsiz 4. Güne uyandım. Hayrolsun inşallah

kuzum yumurta takibinde. falan olc kuzu adete yakin ayni yukselme mevcutsa. buyuk olaskla hamilliktr. suan benm 36.5 diye gidiyor
Peki 37 falan olunca hamiş mi olmuş oluyorsun?

Günaydın kızlar üşenmeden yazdıklarınızı okudum valla 45 dakika sürdü :anne: bugun 30.günüm bakalım adet olacakmıyım 32de yoksa gene 40lara mı uzar napar beklemedeyim :kızgın:
Olmazsın inşallah yaa ❤️

gordugunuz uzere hic uyumuyorm:)
Aynen yaa nasıl dayanıyorsun? Gerçi burda yazışmaya başladığımdan beri bende az uyumaya başladım.

Hanımlar bende gece rüya gördüm bi kızım olmustu onu ağrısız sızısız uykudayken doğurmuşum o kadar tatlıydı ki eşim severken hırpalıyordu bende eşimle kavga ediyodum hayırlara çıksın insallah ❤️
Sağlıklı bebişini aynı şekilde bir nefeste doğurursun inşallah. ❤️

Olmazsın inşallah yaa ❤️

Aynen yaa nasıl dayanıyorsun? Gerçi burda yazışmaya başladığımdan beri bende az uyumaya başladım.

Ağzın bal yesin canımmm ❤️❤️❤️Çok sağol insallah ya ❤️❤️

Olmazsın inşallah yaa ❤️

cocuklara kahvalti verdikten sonra biraz kestiroyorm:) kuzu yok 36.5 ile devam etmeai lazim bu benm vucut sicakligim. 35 yada 36 duserse hamis olmam balim

Eklentiler

• P_20181130_211404_vHDR_Auto.jpg
    P_20181130_211404_vHDR_Auto.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 34
X