İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aynen onu hissettim zaten. DUR bakalım ilerleyen saatlerde açılırsın bence.
sabah dokuzda kalktim her zamn ki gibi bebislwrw kahvalti verdim topladim sagi solu onlara cizgi actim. uzandim bende uyanmak isteddim bugun ruyamda test yapiyorum tuvaletin kapisi oyle bir kalabalk herkes sonucunu bekliyor yaptigim test pozitif hatta bir tanesinde 3 cizgi cikiyor

Esma bu gebelikte de oluyor. Hep arkadaşımdan bahsediyorum ama en yakinen bildiğim her anına tanık olduğum o çünkü. Dün daha dedi acayip isteksizim. Bahane uydurup duruyorum demişti.
ewet kuzum. esimde diyor beni kullandin:) hayirlisi olsun kuzum ne diyelim olacagi varsa zaten olur

sabah dokuzda kalktim her zamn ki gibi bebislwrw kahvalti verdim topladim sagi solu onlara cizgi actim. uzandim bende uyanmak isteddim bugun ruyamda test yapiyorum tuvaletin kapisi oyle bir kalabalk herkes sonucunu bekliyor yaptigim test pozitif hatta bir tanesinde 3 cizgi cikiyor
Hayrolsun esmam. İnşallah bekleyen herkese hayırlo haberi verirsin.

ewet kuzum. esimde diyor beni kullandin:) hayirlisi olsun kuzum ne diyelim olacagi varsa zaten olur
Aminn inşallah.❤️❤️

bende adete 1 gun kala kan verdim 2 cikti suan adetim 5 gundur geciyor hala test yapmadim ama meraktanda catliyorum
Ciddi miisn ya. Benim kan verdikten sonra üzerinden 6 gün geçse ben tekrar giderk kan veririm canım. Sen de ver istersen. Hiç gecikir miydi? Ya da daha önce bete değerlerin kaç çıkardı?

Hayrolsun esmam. İnşallah bekleyen herkese hayırlo haberi verirsin.

Aminn inşallah.❤️❤️

Ciddi miisn ya. Benim kan verdikten sonra üzerinden 6 gün geçse ben tekrar giderk kan veririm canım. Sen de ver istersen. Hiç gecikir miydi? Ya da daha önce bete değerlerin kaç çıkardı?
yok hic gecikmezdi tam gunumde adet olurdum bu 3.gebeligim olacak eger hamileysem bi onceki gebeligimde adet gunumde beta hcg 3.1 cikmisti ama hamileymisim

Esmam sen de mi ya, daha günün bile gelmedi. Her Zaman bir ümit vardır. Benim bile ümidim var. Bekle biraz sabret

Kızz şu kusma durumları bize de naisp olur inş. Ama bir dakka eksik dua etmeyelim. Kusmadan da hamilelik geçirenler oluyormuş. Öylesinden olalım inş seninki de azalsın

Stres çok etkiliyo adeti, sadece tuttu mu tutmadı mı diye değil de kendi özel hayatında canını sıkan biley varsa da öyle oluyor

Haydaaa daha bismillah. Bugün herkes güne umutsuz başlamış.

Yok yapmadım. Yanlış ifade ettim, hani adet olmayıp bir de bebiş yoksa üzülürüm. Henüz bilmiyoruz tabi
Yaa yapsana ne zaman yapçaksn testtttt

yok hic gecikmezdi tam gunumde adet olurdum bu 3.gebeligim olacak eger hamileysem bi onceki gebeligimde adet gunumde beta hcg 3.1 cikmisti ama hamileymisim
Sen aynı şeyi tecrübe de etmişsin. Değerinin yükselme ihtimali çok yüksek. Hep gebeliklerinde gecikiyor o zaman adetin. Peki yumurtlamanı biliyor musun? Sen idrar testi bile yapsan bence çıkar

Ben bi oncekini kız hissediyodum ve rüyamda hamile kalmadan kız görmüştüm , hamileykrnde kız görmüştüm rüyamda hep. Bu sefer hamile kalmadan erkek bebek görmüştüm, bunu erkek hissediyorum, 2 gün öncede rüyamda erkek bebeğim olmuştu tombalak bişey emziriyodum :anne: sağlıklı olsun da hiç farketmez bize eşiminde öyle cinsiyeti takmaz sağlıklı olsunda diyo , Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucagimiza almak nasıp etsin :dua:
Kız bende bu gece rüyamda kız bebek doğurdum hemde uyurken kız bebeğim vardı çok güzel :KK68:

Esmam sen de mi ya, daha günün bile gelmedi. Her Zaman bir ümit vardır. Benim bile ümidim var. Bekle biraz sabret

Kızz şu kusma durumları bize de naisp olur inş. Ama bir dakka eksik dua etmeyelim. Kusmadan da hamilelik geçirenler oluyormuş. Öylesinden olalım inş seninki de azalsın

Stres çok etkiliyo adeti, sadece tuttu mu tutmadı mı diye değil de kendi özel hayatında canını sıkan biley varsa da öyle oluyor

Haydaaa daha bismillah. Bugün herkes güne umutsuz başlamış.

Yok yapmadım. Yanlış ifade ettim, hani adet olmayıp bir de bebiş yoksa üzülürüm. Henüz bilmiyoruz tabi
öylede sırt ağrılarım beni mahfetti canım dayanamıyorum artık

X