İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

amin canım inşallah

Canım tebriklerrr çok sevindiim inş bugün güzel haberler alırsın kandada degerlerin yükselerek devam etsin inşş..

Hanımlar herkese günaydın. Ben sanırım soguk algınlıgından sonra birde idrar yolu enfeksiyonu olmus olabilirim idrarımı yaperlen özel bölgem yanıyor ve cok üzgünüm gece uylu uyumadım birseyler beni uyutmuyor neden anlam veremiyorum. Bu sabahta evde test vardı garip rüyalar gördüm bu nedenle test yaptım negatiff bata 6 gün var hafif kasıklarda agrı var hayırlısı diyelim sanki regll olacagım zaten olmasam bile bu hastalık ve şimdi enfeksiyon varsa bebegin tutunması falan zor sürekli dua ediyorum sizlerden de dua istiyorumm inşş bu ay bebiş vardır

kuzu oyle bise varsa bile tedavini ol derim

inşAllah canım benim çok geçmiş olsun sanada

Amin insallah peki çok sağolun uyarınız için

Kutsalsekerpare kuzum sende durumlar nasıl
Canımcım uyuyakalmışım gece. Adetsiz 4. Güne uyandım. Hayrolsun inşallah

kuzum yumurta takibinde. falan olc kuzu adete yakin ayni yukselme mevcutsa. buyuk olaskla hamilliktr. suan benm 36.5 diye gidiyor
Peki 37 falan olunca hamiş mi olmuş oluyorsun?

Günaydın kızlar üşenmeden yazdıklarınızı okudum valla 45 dakika sürdü bugun 30.günüm bakalım adet olacakmıyım 32de yoksa gene 40lara mı uzar napar beklemedeyim
Olmazsın inşallah yaa

gordugunuz uzere hic uyumuyorm:)
Aynen yaa nasıl dayanıyorsun? Gerçi burda yazışmaya başladığımdan beri bende az uyumaya başladım.

Sağlıklı bebişini aynı şekilde bir nefeste doğurursun inşallah.

Ağzın bal yesin canımmm Çok sağol insallah ya

cocuklara kahvalti verdikten sonra biraz kestiroyorm:) kuzu yok 36.5 ile devam etmeai lazim bu benm vucut sicakligim. 35 yada 36 duserse hamis olmam balim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…