İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

bakkj ben geldim ya kimse konusmiyorrr:) o kadar cok hamis oldu ki. herkes yatiyorr oohh ne guzellll
Bende duş aldım geldim kızlar. Bu arada emoji en sevdiğim 2 tane sütyen den nefret ediyorum elimden gelse dışarda bile takmicam ama olmuyo tabi. Ama sporcu sutyenleri çok iyi, demirli destekli kalıp gibi hiç kullanmıyorum yaaa . Azıcık ta sıyrık biriyim

ben en cok bunu seviyormmm:)

vallah. esim oyle diyor yapamamisin diye bende hemn lafi veriyormmn .ay bu kadar agriyla yemek yaptgima sua et. disardan soyle :) oda tamama esma gene sen haklsin diyor
Bencede :))) yarın benimde Kayınvalidem görümcemle bana bakmaya gelecek burda kalacaklar :))

hahayy ben ne zamndir atamiyorum gogsumdwn sut eksik olmadi:)
Ahahahah. Amann esma sütü israf etme

kizlar meltem minayi goreniniz var mi
Az önce aklıma geldi valla. Naptı ki acaba Melteminaa

Aynı ben. Bekarken kınardım sütyen takmayan bayanları, insan işte kınadığını yapmadan ölmezmiş.

hayırlı geceler canlarım nasılsınız
iyi geceler pembelim panterimm

Inşallah bebiside görürsünüz iyice naz yap hamileliğin keyfini çıkar yavru. Bide sana bisey sorcam canım sen Kuran kursunda hocaydin dimi? Gece yatarken Yasin Suresi dinlenirmi canım?
Kız bu hafta değilde haftaya bol bol yaparım eşim gündüz vardiyasına dönüyoda :))) hafızım ben canım henüz hocalık yapmıyorum sınavı bekliyorum.. dinlenir canım ama farklı görüşlerde var sen vicdanını dinle bu konularda o çok önemli

hic israf edr miyim tosuncuklarima iciriyorum bol bol:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…