İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bir duşa gireyim bakalım, belki geleceği varsa pembeleri, kırmızıları, kahverengileri harekete geçirir. Akacak kan damarda durmazmış.

İnşallah kızlar hamiş olmayanların adeti gecikmez, çünkü insan allak bullak oluyor. Valla böyle dua görmediyseniz de görün :KK70:
basimiza tas yagacak ayol:)

Hep beraber daha iyi oluruz inşallah canımcım. Böyle böyle bir gün meleklerimize kavuşacağımızı düşünüyorum ve buna inanıyorum.

Kızlaaar herkes kendisini yanaıtan emojiyi buluuorsa ben de bakayım. :KK31::KK31::KK31:
Yani bunu çok seviyorum ya. Eve gelince direk çıkarır atarım kendilerini :KK66:
Ben bekarken sütyenle uyurdum :olamaz: niye bilmem. Hatta rahat edemezdm çıkarınca. Sonra arkadaşım dedi kızım manyak mısın sen. Evet dedim. Artık sütyen sadece dışarı çıkarken filan takıyorum gerekmedkçe takmıyorum. Cildim artık daha parlak ahhajajs:süslü::lülülü::KK8:

Kız bu hafta değilde haftaya bol bol yaparım eşim gündüz vardiyasına dönüyoda :))) hafızım ben canım henüz hocalık yapmıyorum sınavı bekliyorum.. dinlenir canım ama farklı görüşlerde var sen vicdanını dinle bu konularda o çok önemli
Ayy neguzel sana Maşallah genç yaşta Allah kelamini ezberledin, bende daha yeni yeni kendim evde öğrenmeye karar verdim nisan başında , o ayda hamile kaldım alfabeyi ezberleyip kelime okuyosun ya ozaman. Şimdide heceleye heceleye tecvitsiz okuyabilyorum Rabbime çok şükür , nasip olursa tecvitli okumakta nasip etsin Allahım:dua: kulağıma aşina olsun diye gece yatarken dinlenirmi diye ondan sordum canım. Eşim Kuran biliyor tecvitli o yardım ediyor Allah razı olsun . Esimde hafız çocuğu :KK36:

Ayy neguzel sana Maşallah genç yaşta Allah kelamini ezberledin, bende daha yeni yeni kendim evde öğrenmeye karar verdim nisan başında , o ayda hamile kaldım alfabeyi ezberleyip kelime okuyosun ya ozaman. Şimdide heceleye heceleye tecvitsiz okuyabilyorum Rabbime çok şükür , nasip olursa tecvitli okumakta nasip etsin Allahım:dua: kulağıma aşina olsun diye gece yatarken dinlenirmi diye ondan sordum canım. Eşim Kuran biliyor tecvitli o yardım ediyor Allah razı olsun . Esimde hafız çocuğu :KK36:
Şükür canım bilene çok büyük nimet ama ezberlemek iş değil yasamak lazım. Sen gayretini göster ilerlersin insallah canım Kuran’da sen gönlünü ona ne kadar açarsan o da kendini sana o kadar Acar bunu asla unutma kuzum :):KK16: çocuğuna kuran öğretebilecek konuma gelmen dileğiyle:dua::KK15:

kuzu bizim cok uzaktan akrabamiz:) o sahis. kendileri bizi bilmeZ kaynabamin yigenin kocasinin .kayni:) kendisi giresunlu
Ya eşim videosunu görmüş efendimizin terliğine benzer bi terliği satışa sunmuş ben duyunca çok üzüldüm

Şükür canım bilene çok büyük nimet ama ezberlemek iş değil yasamak lazım. Sen gayretini göster ilerlersin insallah canım Kuran’da sen gönlünü ona ne kadar açarsan o da kendini sana o kadar Acar bunu asla unutma kuzum :):KK16: çocuğuna kuran öğretebilecek konuma gelmen dileğiyle:dua::KK15:
Amin canım ne güzel dua ettin Allah razı olsun , gonlumdekini soyledin resmen :dua::KK200::KK36:

X