İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ama yerlesme kanaması falan olmadı sadece arada sol kasigim batıyor meme uçlarım acıyor ve afedersiniz çok gazim var karnım catlicak gazdan .çıkmazsa hayal kırıklığı olur valla
göğüs uçlarının acıması çok büyük bir belirti bence cnm .benim tek belirtim oydu oğluma hamileymişim inşallah hamilesindir canım

Canim insAllah kuvvetlidir, eger hamissen sen 3.arkadas olacaksin yanilmadigim :) olumlu olsun da hayirlisiyla ben sana sana kahvelerin pastalarin kralini ismarlayim.
Bu arada kan vermen cookk iyi oldu, belki hamilesin ve herhangi bir takviyeye ihtiyacin var, gec kaliyor olabilirsin bak Youlost16 Youlost16 progesteron basladi zamaninda,tamam hayal kırıklığı olmasin kesin olsun diye insan beklemek istiyor, ama beklemekte iyi olmuyor bazi durumlarda, ayyyy heyecan yaptimm hadi hemen kalk ver kanını yaaa
Kesinlikle belki ben ögrenmeseydim erkenden bu hormon eksikliği yüzünden kaybedebilirdim gene de bişey belli değil ama erken farketmek her zaman faydalı bencede

8j
Napacağımı bilemedim kızlar. Bugün yumurtlamadan sonra 10. Gün. Bu şekild eolup testte pozitifi gören de olmuş negatifi gören de. En çok korktuğum şey başıma geldi, adetimin geçip de olmama ihtimalinin olması. Geçen aylar da çok istedim geçen aylar da stres yaptım neden o zaman adetimin gecikmedi de şimdi ecikti, hani stresten desem? Hayatımda bir kere adetim 10 gün gecikti o da yeni eve taşınıyordum, tek başıma toplandım yerleştirdim. Heö yorgunluk hem taşındığım ev berbattı çok stres yapmıştım ondan heralde. Zaten o zaman korunuyorduk. Yine de gidip test yaptım çıkmayınca bekledim 10. Gün dw geldi. Onun haricinde en fazla 1 gün geciktiği olmuş takvime baktığımda görüyorum ve bugün gecikmenin 3. Günü. Hala daha kupkuruyum. Gelen yok. Umarım hepsi geç yumurtladığımdan kaynaklıdır. Kan verip kan vermem konusunda da 1 e kadar vaktim var bakalım.
seymomusum yaprin mi test kuzum

Kızlar bir sürü bir sürü yazmışsınız. Maşallah size. :))
Benim adet bitti gibi. Peçeteyi sürünce geliyor Sadece.ameliyat olucam demiştim ama öncesinde iğnesiz, tedavisiz şansını deneyeceğim yine. Sizce ovu testine ne zaman başlayayım?

X