İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Biraz okuma fırsatı buldum yorumları. Bir cok kişi kesinlikle okadar erken belirtiler Olmaz yok psikolojiktir bilmem ne demiş. Ben kendi deneyimimden bahsediyim. İlk gebeliğimde reglime 10-13 gün varken bel ağrılarım başladı. Ara ara kasık agrılarımda oldu. Karnımda gaz varmışcasına bir şişkinlik oldu. Göğüs hassasiyeti yaşamadım. Ki gebeliğim boyunca da yasamadım. Ani hareketlerde kasılma gibi ya da kas çekmesi gibi sağ alt karnımda garip bir şeyler oldu. Mide bulantısı olmadı.kendimde bir degisiklik hissettim. Vucudumda farklı olan bi şeyler vardı anlayabiliyodum. Bunlar regl tarihim gelmeden oldu. Hatırladıklarım bunlar. Reglime 5 gün varken erken sonuc verem idrar testlerinden aldım. İkinci çizgi çok silikti. Hemen sonraki gün yani reglime 4 gün kala kan testi yaptırdım ve sonuc pozitifti.

Umarım faydalı olur kızlar. Herkesin hamilelik belirtileri farklı. Gebelik süreci de farklı. Kesinlikle olmuyormuş böyle şeyler diyip kafayımı yedim acaba diye kendinizi üzmeyin belkide hamişsiniz:):)

seymos ne zamn gidecn kan germeye
Esmam 12.00-13.00 gibi giderim. 1-2 saate de çıkıyormuş.

Biraz okuma fırsatı buldum yorumları. Bir cok kişi kesinlikle okadar erken belirtiler Olmaz yok psikolojiktir bilmem ne demiş. Ben kendi deneyimimden bahsediyim. İlk gebeliğimde reglime 10-13 gün varken bel ağrılarım başladı. Ara ara kasık agrılarımda oldu. Karnımda gaz varmışcasına bir şişkinlik oldu. Göğüs hassasiyeti yaşamadım. Ki gebeliğim boyunca da yasamadım. Ani hareketlerde kasılma gibi ya da kas çekmesi gibi sağ alt karnımda garip bir şeyler oldu. Mide bulantısı olmadı.kendimde bir degisiklik hissettim. Vucudumda farklı olan bi şeyler vardı anlayabiliyodum. Bunlar regl tarihim gelmeden oldu. Hatırladıklarım bunlar. Reglime 5 gün varken erken sonuc verem idrar testlerinden aldım. İkinci çizgi çok silikti. Hemen sonraki gün yani reglime 4 gün kala kan testi yaptırdım ve sonuc pozitifti.

Umarım faydalı olur kızlar. Herkesin hamilelik belirtileri farklı. Gebelik süreci de farklı. Kesinlikle olmuyormuş böyle şeyler diyip kafayımı yedim acaba diye kendinizi üzmeyin belkide hamişsiniz:):)
Sonunda çok ciddi göğüs ağrısı olmadan hamiş olan birini buldum. Benim de yok da her zaman olur normalde adetten önce bu kez hafif sızılar haricinde hiç olmadı da. :KK66:

Esmam 12.00-13.00 gibi giderim. 1-2 saate de çıkıyormuş.

Sonunda çok ciddi göğüs ağrısı olmadan hamiş olan birini buldum. Benim de yok da her zaman olur normalde adetten önce bu kez hafif sızılar haricinde hiç olmadı da. :KK66:
Benimde olmamıştı oyle aşırı agrım hafif adet oncesi hafif şişer ya oyleydi o zamanlar ben çok yerdim ama aşırı onu bunu canım ister yerdim pis bogazlktan olsa gerek :KK70:

İlgin için teşekkür ederim canımcım❤️

Ahh canım adın da mı özgür bilmiyorum ama. Özgürcüm bu beni ikinci kez gaza getirmen. Olumsuz olursa kahveyle kurtulabilir misin bilmem :KK66: senin şu hislerin inşallah kuvvetlidir. Yarın öğreneceğiz.

Eminim benle aynı heycanı yaşayacaksınız. Eğer hamileysem szde benle sevineceksiniz. Değilsem benle üzüleceksiniz. İyi ki varsınız hepiniz. Gönlünüzden geçen her ne muradınız varsa kabul olsun hepinizin.

Pembelimmm panterimmm isminin bana kötü bir etkisi olmadı :)))) inşallah yarında güzel haberi alır sizlerin batlarını beklemeye başlarız.

Yani eğer ben bekleyeceğim dersen 37. Güne kadar bekle. Beklemeyeceksen de 34. Gün de zaten sonuç çıkar çünkü döngün de uzunmuş. Ya da son 3 ayı yazıp döngünü hesaplayam siteler var onlara da bakabilirsin.
Canim insAllah kuvvetlidir, eger hamissen sen 3.arkadas olacaksin yanilmadigim :) olumlu olsun da hayirlisiyla ben sana sana kahvelerin pastalarin kralini ismarlayim.
Bu arada kan vermen cookk iyi oldu, belki hamilesin ve herhangi bir takviyeye ihtiyacin var, gec kaliyor olabilirsin bak @AllahvarAllahyar progesteron basladi zamaninda,tamam hayal kırıklığı olmasin kesin olsun diye insan beklemek istiyor, ama beklemekte iyi olmuyor bazi durumlarda, ayyyy heyecan yaptimm hadi hemen kalk ver kanını yaaa

dogrudur cnm, bilgim yok bu konuda, sadece soktora sordum sifirlanmismidir diye gecen hafta, bi durdu once sifirlanmistir dedi
Gebekigin haftasına gore değişiyor durum benim bir arkadaşım vardı 4 aylıkken öldü sonra 5 ay boyunca sınırlanmadı her ay hamilemiyim diye test yapıyordu çift çizgi çıkıyordu ultrasonla bakılıyordu sonra negatif. Benimde 2 buçuk hafta sürdü kürtajdan sonra test yapıyordum pozitifti çünkü

Evde kaset tipi test vardı, 2 tane. Bir tanesini yapayım dedim ve yaptım. Sonuç negatif arkadaşlar. Ben neyin heycanını yaşıyorum acaba!!Yok yere seviniyormuşum. Kan vermeye gitmekten emin değilim şu an. Oturup gelmesini beklesem daha iyi. Kendi kendime gelin güvey olmamın bir anlamı yok. Gerçi zaten okdum dün gece itibariyle. Bu saçmalamayı daha fazla uzatmasam iyi olacak!!

Evde kaset tipi test vardı, 2 tane. Bir tanesini yapayım dedim ve yaptım. Sonuç negatif arkadaşlar. Ben neyin heycanını yaşıyorum acaba!!Yok yere seviniyormuşum. Kan vermeye gitmekten emin değilim şu an. Oturup gelmesini beklesem daha iyi. Kendi kendime gelin güvey olmamın bir anlamı yok. Gerçi zaten okdum dün gece itibariyle. Bu saçmalamayı daha fazla uzatmasam iyi olacak!!

Günaydın canım, bence hemen umutsuzluga kapılma idrarda çıkmamış olabilir. eger reglin hep düzenliyse ve bu ay geciktiyse hala umut vardır, bence kan ver için tamamen rahatlasın.

Herkese günaydın hanımlaar:)

Soğuk algınlıgım ilerledi, boğazlarım epey kötü yutkunamıyorum, burnum da akmaya başladı :/ kırılıyorum resmen. Çok fazla mide bulantım var ama bunu hamileliğe baglamıyorum cunku bogazım ne zaman kötü olsa midem bulanır. Akıntım vardı 2 gündür şimdi geçti hiçbir sey yok.. Benimde gögüslerde hiç belirti yok ara ara kasıklar sancılanıyor (sol daha fazla olmakla birlikte) kendimi çok yorgun hissediyorum ama sanırım hastalıktan olsa gerek bata son 7 daha çok varrr

seymoss once bir sakin ol kuxummmm. belki kanda cikack

unuttun sanırım peri tozunun gebelik testi macerasını,her şeye tabiki hazırlıklı olmak lazım canım,ona güvenip yok diyemeyiz,burdan tahminlerle var diyemeyiz,en mantıklısı kan vermek,belki de boşa üzülüyorsun şu an

Gebekigin haftasına gore değişiyor durum benim bir arkadaşım vardı 4 aylıkken öldü sonra 5 ay boyunca sınırlanmadı her ay hamilemiyim diye test yapıyordu çift çizgi çıkıyordu ultrasonla bakılıyordu sonra negatif. Benimde 2 buçuk hafta sürdü kürtajdan sonra test yapıyordum pozitifti çünkü
sizin ne kadarlıktı hamilelik

Seymacim önce kana sonra idrara geciyor daha erken olabilir sen bi kan ver bakalim ordan kesin sonuc alirsin negatifse de pozitifse de gorursun

Napacağımı bilemedim kızlar. Bugün yumurtlamadan sonra 10. Gün. Bu şekild eolup testte pozitifi gören de olmuş negatifi gören de. En çok korktuğum şey başıma geldi, adetimin geçip de olmama ihtimalinin olması. Geçen aylar da çok istedim geçen aylar da stres yaptım neden o zaman adetimin gecikmedi de şimdi ecikti, hani stresten desem? Hayatımda bir kere adetim 10 gün gecikti o da yeni eve taşınıyordum, tek başıma toplandım yerleştirdim. Heö yorgunluk hem taşındığım ev berbattı çok stres yapmıştım ondan heralde. Zaten o zaman korunuyorduk. Yine de gidip test yaptım çıkmayınca bekledim 10. Gün dw geldi. Onun haricinde en fazla 1 gün geciktiği olmuş takvime baktığımda görüyorum ve bugün gecikmenin 3. Günü. Hala daha kupkuruyum. Gelen yok. Umarım hepsi geç yumurtladığımdan kaynaklıdır. Kan verip kan vermem konusunda da 1 e kadar vaktim var bakalım.

Napacağımı bilemedim kızlar. Bugün yumurtlamadan sonra 10. Gün. Bu şekild eolup testte pozitifi gören de olmuş negatifi gören de. En çok korktuğum şey başıma geldi, adetimin geçip de olmama ihtimalinin olması. Geçen aylar da çok istedim geçen aylar da stres yaptım neden o zaman adetimin gecikmedi de şimdi ecikti, hani stresten desem? Hayatımda bir kere adetim 10 gün gecikti o da yeni eve taşınıyordum, tek başıma toplandım yerleştirdim. Heö yorgunluk hem taşındığım ev berbattı çok stres yapmıştım ondan heralde. Zaten o zaman korunuyorduk. Yine de gidip test yaptım çıkmayınca bekledim 10. Gün dw geldi. Onun haricinde en fazla 1 gün geciktiği olmuş takvime baktığımda görüyorum ve bugün gecikmenin 3. Günü. Hala daha kupkuruyum. Gelen yok. Umarım hepsi geç yumurtladığımdan kaynaklıdır. Kan verip kan vermem konusunda da 1 e kadar vaktim var bakalım.
Canim benim idrar testinde kesin cikar diye bisey yok ki her zaman yanilma payi var bence sen bugun kan ver yoksa kendine sikinti yapacaksin en azindan kafan rahat olur

X