İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Arkadaşlar kan verdim. Değerim 2 çıktı. Adet olmadım daha bilmiyorum nolacak. Negatif tdiye geçiyor tabi sonuç.
Canım benimde adete 9 gün kala 0.100 çıkmıştı adet oldum 4. Gününde 13.5 çıktı belki daha önce yapsaydım mesela ilk günü öğrenemezdim belki de Allahtan Ümit kesilmez kuzum kırmızıyı görüp hamile olan biri olarak sende 3 4 gün sonra bidaha ver derim ben canım

Kızlar bir sürü bir sürü yazmışsınız. Maşallah size. :))
Benim adet bitti gibi. Peçeteyi sürünce geliyor Sadece.ameliyat olucam demiştim ama öncesinde iğnesiz, tedavisiz şansını deneyeceğim yine. Sizce ovu testine ne zaman başlayayım?
Canım ben onu hiç yapmadım bilmiyorum ama bence iki gün sonra başla

Arkadaşlar kan verdim. Değerim 2 çıktı. Adet olmadım daha bilmiyorum nolacak. Negatif tdiye geçiyor tabi sonuç.
Geç yumurtladım dedin ya,acaba onla alakalı olabilir mi, peritozunu düşününce adeti 10 günden fazla geçtiği halde değeri 110 larda mı çıkmıştı sanki

Kızlar bir sürü bir sürü yazmışsınız. Maşallah size. :))
Benim adet bitti gibi. Peçeteyi sürünce geliyor Sadece.ameliyat olucam demiştim ama öncesinde iğnesiz, tedavisiz şansını deneyeceğim yine. Sizce ovu testine ne zaman başlayayım?
Ben hemn başladim canım bittiği günün ertesi elinde varsaa biz pcolular ne zamn çatlicaz belli olmuyo malumm

Benim 1.20 çikmişti 5 gün gecikmede fakat negatiff inşalalhh senin yükselir umudunu kırmak hiç istemem tatlim lütfen üzülme pes etmek yok yola devamm Allahin izmi ilee:KK200:

X