İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

sena kedinden cok korkarim kiz iyi uyuyorsun helal sana ben gorunce kasiniyorm hemde korkuyorm kucuklukten gelen korku ama hayvanlari sever merhamet ederim
Abla inan 2 tane daha olsa bakarım ben çok seviyorum keşke müstakil bi evim olsa inan hayvanat bahçesine çeviririm :KK70:

Ben de eşime kaç kez yalvardım da yok adam istemiyor. Dışkısı kötü kokuyormuş, sen bi yerden sonra bakımını yapmazsın bana yüklersin diyo aslında o doğru :KK66:)
Aaa yok kız haftada bir kez kumu değişiyor bizimkinin kokmuyor ki . Bazen bende sıkılıp eşime atıyorum tabi topu yalan değil :))))

bizimkide kus alalim yada akvaryum:) ura dur diyorum yigenm senin cocuklar yer hayvanciklari
Valla abla ben balık sevmiyorum benim böyle sarılıp öpceğim hayvan lazım :KK70: kuşum da vardıda onlar çabuk hastalanıp ölüyolar geçen sene öyle 3 gece kuşu kucağımda bekledim veterinere götürdüm yinede öldü helak oldum ağlamaktan :KK70: kedinin bi 15 sene garantisi var

Valla abla ben balık sevmiyorum benim böyle sarılıp öpceğim hayvan lazım :KK70: kuşum da vardıda onlar çabuk hastalanıp ölüyolar geçen sene öyle 3 gece kuşu kucağımda bekledim veterinere götürdüm yinede öldü helak oldum ağlamaktan :KK70: kedinin bi 15 sene garantisi var
hahahy allah seni ne etmsin:)

Hayırlısı inanın umudum yok ama içimde ya varsa diye bi kıpırtı var işte . Rabbim tez zamanda versin bu ay olmazsa diğer aya nasip ne zamansa
aynen bende o moddayim. iyi bir calisma yaptik yeterli bilmiyorm .rabbim bilir ne deyim rabbim herkesin gonlune gore versin

X