İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

sena kedinden cok korkarim kiz iyi uyuyorsun helal sana ben gorunce kasiniyorm hemde korkuyorm kucuklukten gelen korku ama hayvanlari sever merhamet ederim
Abla inan 2 tane daha olsa bakarım ben çok seviyorum keşke müstakil bi evim olsa inan hayvanat bahçesine çeviririm

Ben de eşime kaç kez yalvardım da yok adam istemiyor. Dışkısı kötü kokuyormuş, sen bi yerden sonra bakımını yapmazsın bana yüklersin diyo aslında o doğru )
Aaa yok kız haftada bir kez kumu değişiyor bizimkinin kokmuyor ki . Bazen bende sıkılıp eşime atıyorum tabi topu yalan değil :))))

bizimkide kus alalim yada akvaryum:) ura dur diyorum yigenm senin cocuklar yer hayvanciklari
Valla abla ben balık sevmiyorum benim böyle sarılıp öpceğim hayvan lazım kuşum da vardıda onlar çabuk hastalanıp ölüyolar geçen sene öyle 3 gece kuşu kucağımda bekledim veterinere götürdüm yinede öldü helak oldum ağlamaktan kedinin bi 15 sene garantisi var

hahahy allah seni ne etmsin:)

Hayırlısı inanın umudum yok ama içimde ya varsa diye bi kıpırtı var işte . Rabbim tez zamanda versin bu ay olmazsa diğer aya nasip ne zamansa
aynen bende o moddayim. iyi bir calisma yaptik yeterli bilmiyorm .rabbim bilir ne deyim rabbim herkesin gonlune gore versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…