İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

1C84DF94-F91A-4AC3-95C3-F103C976B241.jpeg Bu da yakindan çektim şimdi
Yarın da aynı saate yap ve ay bize :KK76:
Tamm canim yapicam

Eklentiler

• 709E9AF6-EFAD-4EB0-AA47-34A384CBC277.jpeg
    709E9AF6-EFAD-4EB0-AA47-34A384CBC277.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 23
Benim adet agrisi gibi agrim devam ediyor ara ara artiyor :işsiz: göğüs agrisi devam sutyen bile takmak istemiyorum rahatsiz ediyor :KK31:ozellikle sol gogsum cok tuhaf agrisi cok ve kasinti var ozellikle ucunda.

kuzu ver istersen hem aklinda kalacagina olumsuz olsada. ne adet gelmedigi .icin her daim umit var
Tamam canım o zaman yarın öğlen ben kan vereyim de benim derdimden kurtulun :))

Ver ver catlicaz yoksa , Allah'ın izniyle belki hayırlı haber alman için o arkadaşını vesile kılmıştır Rabbim , bide böyle düşün :dua::KK200:
Ayy ne güzel konuştun öyle. İnşallah, arkadaş çok kendinden emin, inşallah haklı çıkar

Eki Görüntüle 2210525 teşekkr ederim canım ya daha koyulaşmassa diye tereddütdeyim işte buda yakindan o_O
Canım bence bir tık daha var. Ama yapman senin yararına olud spermler 3 kadar fakan yaşıyor ya. Yumurta çatladığında hazır ol da spermler olur :KK66:

ohh ne guzel buram buram ovulasyon kokuyo:)
Kızz kahkaha attımm :KK70:

Benim adet agrisi gibi agrim devam ediyor ara ara artiyor :işsiz: göğüs agrisi devam sutyen bile takmak istemiyorum rahatsiz ediyor :KK31:ozellikle sol gogsum cok tuhaf agrisi cok ve kasinti var ozellikle ucunda.
Canımcım senden ümitliyim allahın izniyle. Ne güzel belirtiler ve ağrılar bunlar :KK66: ağrının güzeli olur mu bilmem ama öyle işte :KK66:

X