İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yaşayan biliyor işte. Allah sana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. İçimden gele gele dua ediyorum. Hepiniz inanın önce. Bu ay olmazsa önümüzdeki ay yada bir sonraki. Ama zamanı gelince illaki olacak inşaallah.
Aminnnnnnnnn Allah razı olsnnn. Rabbim bize dayanacak güc irade versn ne olmazları oldurtan Allahım varrr. Elbette oldurcagı zaman çokta bellidr. O ne güzel Vekildir

İçim giidiyor sen konşrken benim sanki karsmdaki ama bn gebe deglm 3 yıldr evliyim ilk klomen kullanmımda dış gebelik geçrdim kürtaj oldm deger düşmedi sonra iğne oldm snra cok agrılarm arttı iç kanama geçrdim ve ameliyat oldm ama tüpler alınmadı . Bi kaç ay gecti haziranda tekrar klomen verdiler çatlatmayla beraber ilk defa düşük yaşadm yine kimyasal. Sonra rahim filmi çekildi iki tüp tıkalı denikdi sağ açıldı ama sol açlmadı denildi filmi balka doktora gösterdm solda açık gbi duuryor dedi gecn ay klomen verdi sağdada soldada olstu yumrta cok güzel ama olmadı ikiz olablr dedi hatta farz edlm sol kaplı sağdada güzel olşmştu hormonlarda normak aslnda yumurtlamadaaa sıkntı yok ama olmadı bu ayda klomen verdiler yarn 18. Günü döngmn çatlatma yapabilirler dua et banaa da
Canım benim Allah yardımcın olsun çok üzüldüm durumuna Allah tez vakitte hayırlı bi evlatt verip acılarını unuttursun inşallah :KK43:

Adetin normalde erken gelir mi, yoksa günü gününe mi?
Bu aralar erken geliyor ama daha onceki adetimin ustunden 14 gun gecti bu kadar erken olamam :KK43:( ya yumurtlama agrisi bu yada benim tahmin ettigim gibi erken yumurtlama oldu dollenme agrisi eger erken yumurtlama olduysa benim senle ayni zamanda yumurtlama oldu

BerraAksa_K BerraAksa_K Canımmm kıyamam. Çok üzüldüm. Dua edeceğim. Tez vakit evlat sahibi olursun inşallah sağlıkla tabi. Rabbim geçmişini unutturacak güzellikte bir gelecek versin sana ❤️
Oyyy canını yerim canm bnmm cok tesekkür edrm Allahıma binlerce şükrler olsn ki duanz varr adım zehra kuzm duanda gecir inşaAllah Allahım tez vakitte hepimize nasip eylesn. Nasip ettiğinide sağlıkla kucagmza almamızı nasip etsn

Bu aralar erken geliyor ama daha onceki adetimin ustunden 14 gun gecti bu kadar erken olamam :KK43:( ya yumurtlama agrisi bu yada benim tahmin ettigim gibi erken yumurtlama oldu dollenme agrisi eger erken yumurtlama olduysa benim senle ayni zamanda yumurtlama oldu
Sen emindin erken yumurtlama olduğuna. O zaman inşaşlah yerleşme ağrısı olabilir mi?

Oyyy canını yerim canm bnmm cok tesekkür edrm Allahıma binlerce şükrler olsn ki duanz varr adım zehra kuzm duanda gecir inşaAllah Allahım tez vakitte hepimize nasip eylesn. Nasip ettiğinide sağlıkla kucagmza almamızı nasip etsn
Adı Zehra olan bir arkadaşım da çol zor durumda. Oyüzden onun ismini dilimden düşürmüyordum. Seni de onla anarım. Unutmam imkansız bu sayede.

Ya şöyle eminim daha once boyle yumurtlama zamani falan adet gibi agrim olmaz. Akinti takibi yaptim ona gore erken yumurtlama ama korunmayi biraktiktan sonra vucut sapitti. Daha erken adet olmaya basladim farkli belirtiler emin olamiyorim ki bir turlu offf offf :kızgın:. Senin de adet agrisi gibi agrin var 1 hafta gecti yumurtlamadan benim de 6 gun geçti belki ikimiz de hamişiz :KK51::KK51::KK17:

Adı Zehra olan bir arkadaşım da çol zor durumda. Oyüzden onun ismini dilimden düşürmüyordum. Seni de onla anarım. Unutmam imkansız bu sayede.
Çok teşekkür edrm kuzm benim Allahım o arkadasınında sıkıntısını kaldrsnn İnşallah. Seninde benden istediğin bir dua varsaaaa seve seve hergüün edrm. ALLAHIM ZALİME DENK GETRMESNN SENİ TÜM HAYATIN BOYUNCA

Ya şöyle eminim daha once boyle yumurtlama zamani falan adet gibi agrim olmaz. Akinti takibi yaptim ona gore erken yumurtlama ama korunmayi biraktiktan sonra vucut sapitti. Daha erken adet olmaya basladim farkli belirtiler emin olamiyorim ki bir turlu offf offf :kızgın:. Senin de adet agrisi gibi agrin var 1 hafta gecti yumurtlamadan benim de 6 gun geçti belki ikimiz de hamişiz :KK51::KK51::KK17:
Tabi inşallah öyledir. Ama durum kafamı karıştırdı. Yumurtlamadan emin olamıyorsun. Canım bak eğer bu ay olmazsa senin ki inşallah olur. Ovu testi alıyorsun tamam mı enazından ne zaman yumurtlayacağını bilirsin.

Çok teşekkür edrm kuzm benim Allahım o arkadasınında sıkıntısını kaldrsnn İnşallah. Seninde benden istediğin bir dua varsaaaa seve seve hergüün edrm. ALLAHIM ZALİME DENK GETRMESNN SENİ TÜM HAYATIN BOYUNCA
Ne güzel yüreğin var. Neden daha sık gelmiyorsun buralara. Canım bir evladım olmasını istiyorum ben de sen de bana dua edersen çok mutlu olurum. Ve adaşının hastalığına...❤️

Tabi inşallah öyledir. Ama durum kafamı karıştırdı. Yumurtlamadan emin olamıyorsun. Canım bak eğer bu ay olmazsa senin ki inşallah olur. Ovu testi alıyorsun tamam mı enazından ne zaman yumurtlayacağını bilirsin.
Evet o da olabilir ama ates olcme yontemi de kesinmis onu taktim kafaya olmazsa o sonra ovulasyon testi denerim

X