İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar miğdem midir nedir şu göğsümün üstü aynı miğde yanması gibi yanıyor boğazım falan bana bir çare

Allah hakkında en hayırlısı neyse onu eylesin canım , sen hiç kalkmak wc dışında banyoda yapma bi süre dayanabilirsen sadece koltuk altı özel bölge sil bezle . Rabbim büyüktür

Allah hakkında en hayırlısı neyse onu eylesin canım , sen hiç kalkmak wc dışında banyoda yapma bi süre dayanabilirsen sadece koltuk altı özel bölge sil bezle . Rabbim büyüktür
Ya namaz nasıl kılıcam ama ya kalkmayayım ama Perşembe dr çağırdı napim ki ben

Benimde göğsüm agrıyor ama Bata 6 gün kaldı belki ondandır
Canım sen bana belirtilerimi sormuştun kusura bakma o an yazamadım benim yüzüm sivilcelendi göğsüm hassaslaştı adetime 12 gün kala basladı ayaklarımda sinek ısırığı gibi seyler çıktı kasıntı yaptı bas dönmesi hafif mide bulantısı falan

Bendede adet olucakmışım gbi agrım var birde göğüslerim agrıyor elimle dokunduğumda arada yanma gbi bşey olıyor içten sonra bel ağrısı var ama nedense bu ay pek akıntım olmadı yumurtladıgım zamanı bile bilemedim. Ovulasyonla anca oldu. Off stres bu günler

Stres yapma kuzum ya hayırlısı herseyin bak benim suan var ama sevinemiyorum ya düşün benim durumumda kötü herseyin hayırlısı herkes için

Ya namaz nasıl kılıcam ama ya kalkmayayım ama Perşembe dr çağırdı napim ki ben
Canim oturduğun yerde teyemmum abdesti al (temiz bir tuğla bulun onla).oturarak kıl canım bi süre sonuçta Rabbim biliyor halini , iyi olduğun zaman yine kaza yaparsın içine sinmezse. Rahmetli kayinvalidem kalp hastasiydi. 61 gün hiç aralıksız hastanede kaldık. Kalbi % 20 çalışıyordu wc ye bile gidemiyordu bırak abdest almayi. Yattığı yerden teyemmum abdesti alıp öyle namaz kılardi düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…