İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

İmkanın varsa bir süre çalışma,evliliğin tadını çıkar.bebişten sonra durumlara göre bakarsın,ben 17 yaşımda işe başladım ve 18 senedir çalışıyorum,yıllık izinde olduğumda falan kendimi boşlukta hissediyorum :)
Ben de burda kendimi boşlukta hissettim uzun bi süre çünkü alışmıştım ve isteyerek yaptığım bi işti ama dediğin gibi imkan var çok şükür sıkıntı yok:)

aslında evrak bakımından rahatım ba bs kdv stopaj yok geçici yok yıl sonu derdim yok evet ama personeller beni yoruyor :bicak: maaşlar bende giriş çıkışlar bende burdaki muhasebeye bakan arkadaş sağolsun uğraştırıyor biraz ama zevkli patron gibiyim istediğim gibi takılıyorum :halay:
ohhh misss:)

aslında evrak bakımından rahatım ba bs kdv stopaj yok geçici yok yıl sonu derdim yok evet ama personeller beni yoruyor :bicak: maaşlar bende giriş çıkışlar bende burdaki muhasebeye bakan arkadaş sağolsun uğraştırıyor biraz ama zevkli patron gibiyim istediğim gibi takılıyorum :halay:
hımmm sende aynı zamanda insan kaynakları da var,personel işleri yani,o durum bende de var,muhasebeye bakarken,personele bakan arkadaş işten çıktı veeee tabiki yerine birini almayıp o işi de bana kitlediler,ama ben muhasebedense personel işlerini daha çok seviyorum

Peki nerden nereye gelin gittiniz hanımlar:) maksat kafa dağılsın biraz sohbet olsun Güzel haberler gelsin üstüne inşaallaahhh:)))
İnsallah :) ben erzurumluyum ama Bursa’da oturuyorum Bursa’da da Erzurumlu komşuma gelin gittim :KK70:

hımmm sende aynı zamanda insan kaynakları da var,personel işleri yani,o durum bende de var,muhasebeye bakarken,personele bakan arkadaş işten çıktı veeee tabiki yerine birini almayıp o işi de bana kitlediler,ama ben muhasebedense personel işlerini daha çok seviyorum
tabi tabi alışverişten tut personel giderlerine banka vergi dairesi işlerine ödemeler vs şirket içi bütün işemleri düşün muhasebe hariç kalem kaybolsa benden kalem lazım olsa yine benden soruluyo
biz muhasebedeki arkadaşa verdik baya baya giriş çıkışları unuttu raporlardan cezalar yağdı ben kendim dedim ben yaparım onu sorun yok

X