İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ayy kızlar 3.30 a kadar konuşmuşsunuz ben dayanamadım uyudum. Şimdi de kocamı gönderdim işe, Allah işlerini güçlerini rast getirsin, rızkımızı kazanmka için erkenden gidiyor. Biraz kasık ağrım var adet olacakmışım gibi. İnşallah olmam yaaa

ayy kızlar 3.30 a kadar konuşmuşsunuz ben dayanamadım uyudum. Şimdi de kocamı gönderdim işe, Allah işlerini güçlerini rast getirsin, rızkımızı kazanmka için erkenden gidiyor. Biraz kasık ağrım var adet olacakmışım gibi. İnşallah olmam yaaa
Amiin. Bense namaza kalkıp mide yanması bulantısı ile kıvranıyorum şuan gözlerimden yaşlar aktı o derece :KK43:

Youlost16 Youlost16 canım anca yazabildim, çooook sevindim canım bak değerin artmış, Allah'ın izniylede artmaya devam eder inşallah bebisin sana sımsıkı tutunur :anneadayı::KK200:
Amiiinnn amiiinnnn canım insallah valla bende bizde çok sevindik :) canım sana şey sorucam belim agrıyo böyle adet olacakmışım gibi arada kasıklarımda agrıyo normal mi

Canım hep duyardım ama hiç şahit olmamıştım sayende oldum. Ciddi ciddi kırmızı renk adet görüp hamile olan. ❤️

Bekle bence de sonra test yaparsın
Ya ben bile soktayım canım ama kendimi tanıyorum vücudumu o sebeple anlamıştım zaten ama insallah dua edelim normal bi gebelik olsun başka bişey olmasın Rabbim isteyen herkese de en kısa zamanda nasip etsin

İnsallah olmazsın canım

Amiin. Bense namaza kalkıp mide yanması bulantısı ile kıvranıyorum şuan gözlerimden yaşlar aktı o derece :KK43:
Hemen uyu. Müde bulantısı uyumakla geçer anca.

Ya ben bile soktayım canım ama kendimi tanıyorum vücudumu o sebeple anlamıştım zaten ama insallah dua edelim normal bi gebelik olsun başka bişey olmasın Rabbim isteyen herkese de en kısa zamanda nasip etsin
AMinn canım. Demek kü gerçekten vüdunu çok iyi tanımışsın. Bizim vücut tanıma olayalrı tırt çıktı:)))

Hemen uyu. Müde bulantısı uyumakla geçer anca.

AMinn canım. Demek kü gerçekten vüdunu çok iyi tanımışsın. Bizim vücut tanıma olayalrı tırt çıktı:)))
Ahahahah yok canım öyle düşünme sen bilemezsin belki de vardır insallah :) dış gebeliğimdede hemen anlamıştım ondan bana zarar vermeden kurtulabilmiştim

X