İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ben bekle derim canım

Aminnn inşallah

Erken gebelik testini erken yapıp da sonuç alamayanları çok okudum. Beklemeni ve testi tekrarlamanı tavsiye ederim. İnşallah hamişsindir
Ya aslında yapmicaktm ama kendime söz geçiremedm inan hani dedim belki çıkar ama böyle erkenden test yapıp negatif çıkınca da kendimi üzmüş oldum canım sadece

Benim gözler kapanıyor millet. Hepinizi öpüyorum gece kuşları sizi :))Yarına yeni hamiş haberleri almayo diliyorum. Allah rahatlık versin hepimize. Bir gün daha eksildi 12 yi geçtiğine göre benim kaldı son 1 günüm. Umarım erken falan da geleyim deöez bu kırmızılar. :))

İnşallah canım. Çok az kalmış inşallah gelmezz. İyi geceler

olacagi varsa oluyor. canm benm gonlunu ferah tutt inss bu bekleyiskerimizin sonu mutluluk olur

olacagi varsa oluyor. canm benm gonlunu ferah tutt inss bu bekleyiskerimizin sonu mutluluk olur
İnşallah canım benim hepimiz için hayırlısını diliyorum inan gece uyumadan önce düşmanım için bile dua ediyorum bu konuda yemin ederim düşmanım bile olsa eğer istiyorsa bebek ver allahım onada diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…