İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Merhaba kızlar buraya da yazayım diğer konuya yazdım ama. Geçen gün bahsetmiştim yumurtlama günümden 2 gün önce ve yumırtlama günümden 2 gün sonra da korunmasız ilişki yaşadık eşimle ve 2 gün sonra tekrar 3 kez yani Sonraki günler sol kasığımda ve bazen sağda hep ağrı hissediyorum aralıklı Dün akşamda kuyruk sokumumdan belime doğru çıkan bir ağrı yaşadım gece sabaha kadar sürdü hep hissettğimde bugün akşam üstü farkında olmadan geçtiğini anladm Ama eczaneden erken gebelik testi aldım negatif sonuç verdi. İlk İlişki üzerinden 8 gün geçti. Test için erken mi sizce..geçen ayda adetim 10 gün gec gelmişti :kızgın: bu arada bat a şu an 6 gün var

Bence adet gününü bekle canım o gün yap :) bak benimle bugün geçeli 6 gün oluyo testte var kanda yok anlamıyorum ben bile hala neler oluypr :KK70:

Merhaba kızlar buraya da yazayım diğer konuya yazdım ama. Geçen gün bahsetmiştim yumurtlama günümden 2 gün önce ve yumırtlama günümden 2 gün sonra da korunmasız ilişki yaşadık eşimle ve 2 gün sonra tekrar 3 kez yani Sonraki günler sol kasığımda ve bazen sağda hep ağrı hissediyorum aralıklı Dün akşamda kuyruk sokumumdan belime doğru çıkan bir ağrı yaşadım gece sabaha kadar sürdü hep hissettğimde bugün akşam üstü farkında olmadan geçtiğini anladm Ama eczaneden erken gebelik testi aldım negatif sonuç verdi. İlk İlişki üzerinden 8 gün geçti. Test için erken mi sizce..geçen ayda adetim 10 gün gec gelmişti :kızgın: bu arada bat a şu an 6 gün var
balim erjen yapmisdin ilikinin uzerinden en az 10 gun kanda cikiyor sonra idrarda 13 gun. falan

hayır ama adet sonrası yumurtladığımı düşünüyorum
Ben bekle derim canım

Sağlıklı olsunlar da kız olsun erkek olsun kızlar hiç önemi yok yeter ki rabbim kucağımızı doldursun :)
Aminnn inşallah

Erken gebelik testini erken yapıp da sonuç alamayanları çok okudum. Beklemeni ve testi tekrarlamanı tavsiye ederim. İnşallah hamişsindir

balim erjen yapmisdin ilikinin uzerinden en az 10 gun kanda cikiyor sonra idrarda 13 gun. falan
Ay kuzum ya ne bilim aslında bu ikinci denememiz ama geçen ayki yumurtlama dönemim de değildi. Bu ayda o dönem içinde olunca daha heyecanlıyım ama kendime bile belli etmiyorum Heveslenmiyorum. Olmazsa önümüzdeki aya artık canım benim :dua::KK200:

Ben anladım zaten. Maşallah sana.

Aminnn. Ayy şu bebiş emojisine bayılıyorum ya. ❤️❤️

Ayy çok üzüldüm. Ne kadarlıktı? Allah sağlıklı bir bebiş nasip etsin sana inş

Bugün belim ağrıdı benim de. Artık ne belirtisi bilemiycem ama. Yaa Allah hayırlısını sağlıklısını versin elbet ama gönlüm kızdan yana hep.

Çok iyi düşünmüşsün. Aminn inşallah
8+5 canım

X