İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ayy ama benden bu kadar aslında uyumasam uyumam ama sabah geç kalkıyorum sonra. Hepinizi güzel kalbinizden öpüyorumm. Allaha emanet olunnn. İyi geceler

benimde 2 takvim var biri 4 biri 7 ama en geç 7 de olmam lazım 6 da hemen test yapmalıyım geçmiyoo zaman geçmiyoo
benm de 5 diyor ama en gec 7 falan. olmam lazim ben belki erken gebelik testi alirim bat 5 gun kala cunku calismalara haftaya kadat devam edrcem belki erken yumurtlamisim diye bakalim hesab dogru mu

benm de 5 diyor ama en gec 7 falan. olmam lazim ben belki erken gebelik testi alirim bat 5 gun kala cunku calismalara haftaya kadat devam edrcem belki erken yumurtlamisim diye bakalim hesab dogru mu
olmadı bende alıyım ya dayanamam ama sanki yok gibi olacağınada inanmıyorum. inşallah senin olur kuzum

Amaaan kızlar brnim 4. gün bugün geçeli hala yık yok cuma günü negatifti kan veresim de yok bilmiyorum valla kafamda deli sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…