İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

bence yanlis bende tartisiyorm bazen kayinvalidemle onla bunla sadece 2 dk suruyor. aslinda hersey karsilikli oluyor. ben insanlari seviyorm sadece mesele burda canm
Masallah sana canım ne guzel düşüncen kalbin var
aslında herkes cikar ilişkisi gözetmeksizin insana değer verse hic bir sorun kalmaz ama olmaz olası nefis insanları alıkoyuyor

oyledindir. bence belki benden daha iyisindir.. nasil var mi belirtin
Aman esma 5 günde ne belirti olacak? Adete 3 kaldı hala göğsüm ağrımıyor sadece tek fark bu. Eşim göğsümü sıkarken gördü :) diyor ki: "kız napıyon kendine ilgi mi duymaya başladın" diyo :)))

Aman esma 5 günde ne belirti olacak? Adete 3 kaldı hala göğsüm ağrımıyor sadece tek fark bu. Eşim göğsümü sıkarken gördü :) diyor ki: "kız napıyon kendine ilgi mi duymaya başladın" diyo :)))
oy oy çok güldüm evet kendime aşığım deseydin :)) canım inşallah gebelik vardır bazen hic belirti olmazmış sende onlardansindir inşallah

Masallah sana canım ne guzel düşüncen kalbin var
aslında herkes cikar ilişkisi gözetmeksizin insana değer verse hic bir sorun kalmaz ama olmaz olası nefis insanları alıkoyuyor
kesinlie bagzen ofkeniyorm sonra 2 dk dusunuyorm sakin ol dunyanin sonu degil olum var deyip geri adim atiyorm onlarda iyiler hersry karsilikli tabiri bu yuzden dogru oluyor

kesinlie bagzen ofkeniyorm sonra 2 dk dusunuyorm sakin ol dunyanin sonu degil olum var deyip geri adim atiyorm onlarda iyiler hersry karsilikli tabiri bu yuzden dogru oluyor
Kesinlikle öyle herşey karşılıklı sen iyi olunca herkes iyi oluyor
Benim görümcen geçenlerde bana çok iyisin çok beğeniyorum huyunu sen hep ıyi olduğun için bizde ıyiyiz birgün yanlışlıkla seni kırarım diye korkuyorum diyo

oy oy çok güldüm evet kendime aşığım deseydin :)) canım inşallah gebelik vardır bazen hic belirti olmazmış sende onlardansindir inşallah
Tabi canım önce insan kendini sevip kendine değer vermeli :) oysaki sadece ağrıyor mu diye bakmak istemiştim :) aminn canımcımm sağolasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…