İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

yumurtlama döneminde her günü mü değerlendirdiniz?
yok kuzum soyle yaptim adetten sonra 9 gunu 11 gunu 13. 15 g
poregestronun etkisi kuzum daha dur durup durup aglamalar esinle luzumsuz tartismaya girmwlwr:) gayet dogal

Tam adetim başlamadan ilişki oldu olabilir mi ki acaba ondan önceki günde oldu :/ kız Allah seni napmasın adamın ne günahı var
Olabilir geç yumurtladiysan Allah in hikmetinden sual olunmaz . Napıyım uyuyo erkenden namazida kilmamisti , hem namaz için kaldırdım hemde sinir oldum. Dedim bu sıra herşeye sinir oluyorum , banada sinir oluyonmu diye sordu bende uyuyunca sinir oluyom dedim

Adamı kaldırdım oturuyoz , heryerim ağrıyor uykusuz sinirliyim bi garip oldu psikolojim delirdim iyice bide vücudum kasiniyor seninde oldumu daha erken diilmi ya
coook oldu .ilj gebeligimde kurbada et kesiyordk ben 6 yada 7 haftaligim allahim nasl kasiniyormmm gobek falan digerlerinde kafam kasiniyordu sanki bitlenmmmia gibiydim

Yok evde test hem bilmiyorum ya hiç yapmak istemiyorum belirti namına bişey yok ki zaten 1 2 güne hastalanırım bence :)

coook oldu .ilj gebeligimde kurbada et kesiyordk ben 6 yada 7 haftaligim allahim nasl kasiniyormmm gobek falan digerlerinde kafam kasiniyordu sanki bitlenmmmia gibiydim
Bende uyuz gibiyim heryerim kasiniyor gece olunca ben kaçıyorum kızlar Melteminaa test yap kız meraktan catlariz adamı kaldırdım gecenin 3 ünde , sonra demesin telle uynuyon diye adamın gönlünü yapam hayırlı geceler kızlar

Ahahhahahah deli kız ya koptum gülmekten bakalım olursa olur olmazsa denemelere devammm

Benim kilo sorun ne yazık ki kıllanma , saç dökülmesi

Hormonlar canım gayet normal şuan bende sinir yok ama farkındayım alınganım birazcık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…