İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

@Meylen @canli anne kızlar hamilelikte herseye sinir oldunuzmu ? Ben kaç gündür sinir küpü gibiyim nerdeyse sinirden bayilicam . Ufacık şeylere bağırıp çağırıp kavga edesim geliyor , kafamda kurup kurup duruyorum söyle olursa böyle yaparım diye olmayan şeye bile sinirleniyorum, bazende eskiden beni çok sinirlendirmis olan olaylar aklıma geliyo onada sinir oluyorum , korkuyorum bebise bişey olcak diye :mad:

Kan testi yaptirsan aslında , kaç vardı bata az kaldiysa çıkabilir , gerçi benim 4 gün kala cikmamisti kanda bi önceki hamileligimde :işsiz:
Canım ben adet oldum ama göğüslerim inmedibide basım dönüyo arada ama bakalım ya nasip valla

Kızlar saat kaç olmuş bugun 6 dan 9 a kadar uyuduk eşimle şimdi uykumuz yok Mısır patlatıyorum yicez :))) :))))

Canım ben adet oldum ama göğüslerim inmedibide basım dönüyo arada ama bakalım ya nasip valla
Üstüne görüyor olmayasin dikkat et kendine sen yinede takip et canım, afiyet olsun size . Bende kocami kaldırdım dedi noldu , sinir oldum uyuma dedim :KK70: hiçte böyle degilimdir yoktur böyle huysuzlugum ama hormonlar alt üst etti beni :KK70::rolleyes:

Üstüne görüyor olmayasin dikkat et kendine sen yinede takip et canım, afiyet olsun size . Bende kocami kaldırdım dedi noldu , sinir oldum uyuma dedim :KK70: hiçte böyle degilimdir yoktur böyle huysuzlugum ama hormonlar alt üst etti beni :KK70::rolleyes:
Tam adetim başlamadan ilişki oldu olabilir mi ki acaba ondan önceki günde oldu :/ kız Allah seni napmasın adamın ne günahı var :rolleyes:

X