İlişki süresi

Ben erken bosalma sorunu oldugunu dusunuyorum. Cunku ben daha hicbir sey hissetmeden o kendini cekmis oluyor. Noldu diyorum e bitti diyor

Ya gercekten ciddi soruyorum arkadaslar ben ondan daha istekliyim ben de mi var anormallik hep ben yanaşiyorum ben istiyorum

Erkek degilim arkadasim samimiyetle sordum 20 yasindayim ve ilk yakinlastigim kisi esim. Bilgilenmek istedim sadece

Demek ki önce bilgileneceksiniz sonra evleneceksiniz.
Erkek bedeninin yapısını bilmeden evlenince böyle oluyor.
Burada kimse "ay bizimki 2 saat sürüyor" demez.
Siz de kimseden böyle bir bilgi isteyemezsiniz.
Kişilerin mahremlerini paylaşması saçma zaten.
Hiç anlamam kız biz günde 4 defa yapıyoruz filan diye konuşanları. Azcık edep.

Ben evli değilim ama evli hanımlar bu gece herkes kronometre neyin ayarlasın.
Yarın istatistiksel analiz yapalım ama katılımcı sayısı artmalı sonuç sapar yoksa.

Hata ettim sanirim merak ettigim bi seyi sordugum icin. Gidip abuk subuk sitelerden kulaktan dolma laflardan ogrenmek istemedim. Illa ki bi seyleri ogrenmek icin evlenmeden once bi seyler yasamak sart mi ki yani. Oyle saat tuttugum falan yok ben kafama taktigim icin bi kac kez meraktan baktim cunku yeni evli arkadaslarim yok biz kac kere yapiyoruz yok artik yoruluyorum falan diyorlar ben de onlara esimi anlatip rencide etmek istemiyorum sonucta taniyorlar. Siz ne beni ne de kocami taniyorsunuz o yuzden burda konusmakta bi sakinca goremedim. Hem kadin kadina konusamayacaksak kimden ogrenecegiz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…