İlişki süresi

Hata ettim sanirim merak ettigim bi seyi sordugum icin. Gidip abuk subuk sitelerden kulaktan dolma laflardan ogrenmek istemedim. Illa ki bi seyleri ogrenmek icin evlenmeden once bi seyler yasamak sart mi ki yani. Oyle saat tuttugum falan yok ben kafama taktigim icin bi kac kez meraktan baktim cunku yeni evli arkadaslarim yok biz kac kere yapiyoruz yok artik yoruluyorum falan diyorlar ben de onlara esimi anlatip rencide etmek istemiyorum sonucta taniyorlar. Siz ne beni ne de kocami taniyorsunuz o yuzden burda konusmakta bi sakinca goremedim. Hem kadin kadina konusamayacaksak kimden ogrenecegiz ki
Güzelim bizde kocamızla yada başka erkekler ile evlenmeden yaşamdık bu bir ikincisi ben hiçbir arkadasım ile ne yeni evli iken nede şimdi bu konuları konuştuk iki bence bir doktora çıkın buda 3

Hata ettim sanirim merak ettigim bi seyi sordugum icin. Gidip abuk subuk sitelerden kulaktan dolma laflardan ogrenmek istemedim. Illa ki bi seyleri ogrenmek icin evlenmeden once bi seyler yasamak sart mi ki yani. Oyle saat tuttugum falan yok ben kafama taktigim icin bi kac kez meraktan baktim cunku yeni evli arkadaslarim yok biz kac kere yapiyoruz yok artik yoruluyorum falan diyorlar ben de onlara esimi anlatip rencide etmek istemiyorum sonucta taniyorlar. Siz ne beni ne de kocami taniyorsunuz o yuzden burda konusmakta bi sakinca goremedim. Hem kadin kadina konusamayacaksak kimden ogrenecegiz ki

Bunlar konuşarak değil okunarak araştırılarak öğrenilir.
Google a "erkeklerde normal ereksiyon süresi" yazsanız dahi yığınla bilgi bulursunuz sağlık sitelerinde bile.
Gördüğünüz gibi internet kafi. Kimseye bir şey sormanıza gerek yok.
Ya da bir üroloji uzmanına gider derdinizi anlatırsınız size yardımcı olur.
Burada hanımlar bizimki 5 dk sürüyor sizin ne kadar sürüyor diye soru sormak anlamsız.

tetikte bekliyorsunuz sanki biri cinsel içerikli konu açsada atlasak diye. size davetiye mi yolladılar gelin konuya inanın diye. baydınız gerçekten ya. ben bile sırf bu yüzden konu açmak istemiyorum yılların üyesiyim
sizin bir derdiniz olduğunda dalga geçildiğinde zorunuza gitmesin o zaman

Hem kadin kadina konusamayacaksak kimden ogrenecegiz ki :KK70::KK70:

Sagolun arkadaslar iyi yorumlara da kotu yorumlara da acigim. Etraf o kadar cok dalga gecenle dolu ki herkes inanmakta zorluk cekiyor bi sey sorunca

Ne geceleri sehir yansin ulkee yansin atesimizden :p
aman aman komşular duyar falan oda bi konu sebebi biliyosun :KK17:

İşte onu akıl edemedim canım mutfak da kurmalı saat var onu kuracam herif bir gelsin eve hemen kuracam:KK70::KK70:
eve girer girmez kur bakalım sohbeti muhabbeti ekşını finali toplam ne kadar sürüyo
hadi haber bekliyorum :KK70::KK70:

Sagolun arkadaslar iyi yorumlara da kotu yorumlara da acigim. Etraf o kadar cok dalga gecenle dolu ki herkes inanmakta zorluk cekiyor bi sey sorunca
konu gerçekse yorumum şudur
her ilişkinin dinamiği farklıdır :KK14:

X