İlişki süresi

Güzelim bizde kocamızla yada başka erkekler ile evlenmeden yaşamdık bu bir ikincisi ben hiçbir arkadasım ile ne yeni evli iken nede şimdi bu konuları konuştuk iki bence bir doktora çıkın buda 3

Bunlar konuşarak değil okunarak araştırılarak öğrenilir.
Google a "erkeklerde normal ereksiyon süresi" yazsanız dahi yığınla bilgi bulursunuz sağlık sitelerinde bile.
Gördüğünüz gibi internet kafi. Kimseye bir şey sormanıza gerek yok.
Ya da bir üroloji uzmanına gider derdinizi anlatırsınız size yardımcı olur.
Burada hanımlar bizimki 5 dk sürüyor sizin ne kadar sürüyor diye soru sormak anlamsız.

tetikte bekliyorsunuz sanki biri cinsel içerikli konu açsada atlasak diye. size davetiye mi yolladılar gelin konuya inanın diye. baydınız gerçekten ya. ben bile sırf bu yüzden konu açmak istemiyorum yılların üyesiyim
sizin bir derdiniz olduğunda dalga geçildiğinde zorunuza gitmesin o zaman

Hem kadin kadina konusamayacaksak kimden ogrenecegiz ki

Sagolun arkadaslar iyi yorumlara da kotu yorumlara da acigim. Etraf o kadar cok dalga gecenle dolu ki herkes inanmakta zorluk cekiyor bi sey sorunca

Ne geceleri sehir yansin ulkee yansin atesimizden
aman aman komşular duyar falan oda bi konu sebebi biliyosun

İşte onu akıl edemedim canım mutfak da kurmalı saat var onu kuracam herif bir gelsin eve hemen kuracam
eve girer girmez kur bakalım sohbeti muhabbeti ekşını finali toplam ne kadar sürüyo
hadi haber bekliyorum

Sagolun arkadaslar iyi yorumlara da kotu yorumlara da acigim. Etraf o kadar cok dalga gecenle dolu ki herkes inanmakta zorluk cekiyor bi sey sorunca
konu gerçekse yorumum şudur
her ilişkinin dinamiği farklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…