ilgiyi seviyorum

KARDELEN GXUXL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
71
2
43
herkese merhaab biraz vaktiniz varsa okurmusunuz ben eşimle evleneli 10 yıl oldu onunla severk evlendim ama şuan sevip sevmediğimi anlayamıyorum. bana karşı çok ilgisizbenim ise istediğim ilgi yanına gittiğim zaman sarılıp öpüp canım benim aşkım gibi güzel sözler demesi ama bunu hiç bir zaman demiyo cevremde gördüğüm zamanda çok üzülüyorum ve kıskanıyom. boşanmayı bile düşündüm ama aileme ne diyecemki bana ilgisiz desem kesinlikle kabul etmezler ama böylede başka düşünceler giriyo aklıma kötü şeyler yapmakdan korkuyorum ç KISADA OLSA FİKİR VERMENİZİ RİCA EDİYORUM.

canım üzülme nolursun.ben böyle şeyler okuyunca çok üzülüyorum inanki..daha önce böyle degildi heralde degil mi canım?yani 10 yıldır hep aynı mı yoksa ilgisizmi böyle..son zamanlarda mı oldu konuyu biraz açabilirsen dertleşmek isterim.fisfisfis

ahh..cnm hangi erkek çok ilgiliki zaten ..
ancak ssen ilgilenirsen karşılık verirler..
vermiyosa ozman korkacan ..
demekki daha çok ilgilenme zamanı gelmiştir..
onunla konuş hislerini paylaş..belki biraz değişim iyi gelebilir..
boşanmak çözüm diil sonrasında daha zorluklar seni bekler..

tatlım dertleşemicez galiba.çünkü sen konuyu acmışsın ama başka konularda geziyorsun.yardımcı olmak ve fikir vermek isterdim ama yoksun.iyi geceler.

:1shok:ilgi istemekte haklısın sen adım at sokul yanına bi fincan kahve yap ne bileyim bi sürpriz hazırla.belki işte yorgun oluyordur.10yıllık evlililik bu canlandırmanız lazım.ama bu aklıma kötü şeyler geliyor kısmını anlamadım ne geliyor yani aklına aldatmaksa bu sakın kendine gel bence sorunu çözmeye calış aldatınca sorun çözülecek mi sencekafamçokkarıştı

bu iş zor gerçekten,çok iyi bilirim
erkek değil mi hepsi aynı
en iyisi onlardan beklentilerimizi kısıtlamak ne kadar az şey beklersek o kadar az üzülürüz ne yapalım başka çaremiz yok ki :sm_confused:
bin kere söyle,otur konuş,o yapmıyo sen yap belki anlar taş kafa bam bam nerdeee :dilcikar: boşver yaaa kaydirigubbakcemile

Hangi kadın ilgiyi sevmez ki şakkıdı
Ama erkekler böyle canım romantizmden bihaber :mymeka:
Aslında biz kadınlar romantizmde istemiyoruz sadece arada bir güzel söz bizi mutlu etmeye yeter...
Bekleme canım bu erkeklerden birşey, yoksa boşuna beklersin kaydirigubbakcemile
Kendin kendini şımart kaydirigubbakcemile5

bu konuda yanlız olmadığını bil,erkeklerin çoğu böyle,bi parça ilgiyi bile bize çok görüyorlar,bu konuda dünden beridir bende çok dertliyim...benneyaptımki

canım benim boşanma işini bi geç başkası ile evlensen oda öle olur kadınlarla erkekler birbilerinden çok farklı kadın hep ilgi ister erkekte ben evlenmişim zaten uğraşamam der anlıcan böle sürer gider herkezin başında anlıcan biz çok duygusalız onlarda pekbi umursamazlar yüz kere konuş aynısı olur canım ama istisnalarda var tabi

canım saol tşk ediyorum sana ama genelde hep aynı nişanlıykende aynıydı ama ozman babamı bahane ediyodu şimdi ise konuşmak bile istemiyo bu konuları bende çok üzülüyom elimde değil ne yapayım

hepinize tşk ediyorum bana vermiş olduğunuz cvplardan dolayı ama hani derlerya insanın bi eşşek saati vardır bide esref diye herzamanda esref olmuyo işde ben her zaman beni pofpoflasın demiyomki arada özel günlerde bi güzel söz desin yeterli daha bana evlendiğimizden beri bi keer aşkım demedi çokmu zor bunlar en azından bi evlilik yıl dönümüzde aşkım acnım iyiki sen varsın dese nelerimi verirdim o nun için ama malesefki yok benim annemle babam halen canım diye hitap ediyorlar bir birlerine

pek bir deneyimim yok belki ama bence kaçan kovalanır her zaman seni tanımıyorum ama kendinde fiziksel olarak bir değişiklik yapsan sonra kendine güvenini arttırsan eminim eşininde dikkatini çeker zaten çekmezse problemi kendinde arama

bende ilgisiz yaşayabileceğimi düşünemiyorum..buna çok alışkınım... eşimde sağolsun ilgisiz bırakmaz ve çok iyi bilir bu huyumuda ve beni ilgisiz bırakmaz...bende onu tabii..
bence açıkça paylaş konuş bu durmu eşinle ilgi istiyorum senden sarılmanı öpmeni koklanı de..bundan doğal ne var ki.. mutlaka konuş..

bi arkadaşın dediği gbi , bence de sen yanaş asıl karşılık vermezse kötü ama verirse sorun yok içini ferah tut..

korkacak bişi yok sadece aşk bitmiş
sen belli et ilgi beklediğini işe yaramazsa
yöntem değiştir
kk kuralı bu duruma göredir
kaçan kovalanır unutma
yeter ki iste başarırsın..

ilgi konusu cok zor bisey helede cok kadin bundan yakiniyor.
bir kitapta okumustum bu ilgi istegimiz biz cok ilgilenince karsiligini beklememizden gelirmis...
bizim beklentilerimiz cogalirmis ama erkekler cogu zaman ilgi gösteremiyor ve bu bizi üzüyor. Ben bunlari yaparken neden icimden gelerek yapamiyor diyoruz...
sanirim onunla konussanda bi farki olmaz..yani bi kac gün düzelir aklinda olur özen gösterir ama icinde yoksa yapamiyorlar. Allah kolaylik versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…