ilginç bir durum yaşıyorum lütfen fikir verin daha önce yaşamış olanlar

fen_ci

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
227
4
eşim zaman izne gelmişti hamile olabileceğimi düşünmüştüm çünkü korunmamıştık geçen ay adetim yaklaşık 10 gün gecikmişti test yapıyordum 1-2 saat sonra silik çizgi çıkıyordu tam kan testine gidecektim adet oldum adetim normaldi neyse şimdi tekrar 25 .adet olmam gerekiyo bugün merkeze inice test almk aklıma geldi eve geldim test yaptım yine 1-2 saat sonra yine silik çıktı bu kadar tesadüf olabilir mi daha önce yaşayan var mı

bir iki saat sonra görünen cizgiler esas alinmaz.testlerin üzerindede yazar zaten.ilk bes dakikada cikmasi gerekir.bir kac saat sonra zaten silik cikiyor,gercek hamilelikte saniyesinde cikmakta.

Bazı testlerde 5 dakikadan sonra bazılarında 30 dakkadan sonraki sonuçlar yanlıştır.. zaten bişey varsa 5 dakikada çıkar cikmiyosa ya erken yapılmıştır. Yada gebelik yoktur

valla arkadaşların dediği gibi bi iki saat sora çıkan test geçerli syılmıyo ama şuda olabilir üstüne görme sen bence bi test daha yap olmadı yine çıktı kana git daha ön ce adetlerin geçiyomuydu daha çünkü adetine var bu ay kalmış olsan çıkmaz testte anca geçen ay üstüne gördüysen çıkar bence sen tekrar farklı testlerle dene yap

şöyle söyleyim adetimi oldum zaten ondan önce ilşki olmuştu tahmin ediyordum hamile olcağımı ama inşallah olmaz diyordum
adetmide normal herzamanki gibi bol sncılı bol kanlı yaşadım ama 3 gün oldu ilk bi gün normal 2. ve 3. günler sadece leke
sonra diğer adetime geldi 32 gün oldu yok 33 oldu yok test yaptım çıktı

bide ben adet olmadan önce en az 5 kere test yapmışımdır
eşim 2 günde bir gidip test alıyordu
ama çıkmıyordu tek çizgiydi

peki canım öğrendiğinde tam olarak kaç haftalıktı bi önceki adetten sonra 1 ay gecmiş adet görmüşsün onun üzerine 33 gün geçmiş 9 haftalık falan mıydı öğrendiğinde

tam hatırlamıyorum ama 6+ 3 4 felan dı sanırım çünki aslında 32 32 gün oldu yok derken adetim 30 günde bir geliyordu
ama her ay 3 gün önceden geliyordu öyle hesapladım adetimi 1 gün geçti test yaptım çıktı yani

zaten eşim 4martta görev yerine döndü ben 15 martta adet olmam lazmken 25 marrta oldum o sırada hep test yaptığımda silik çıkyodu kan testine gideyim derken adet oldum dün test yaptım silik bugün hala silik olsa bile 9 haftalık olur testin net çıkması gerekmez mi neyse 24 üne randevu bulabildim bakalım ne olcakkkkkkkkkkkkkkk

bide ben adet olmadan önce en az 5 kere test yapmışımdır
eşim 2 günde bir gidip test alıyordu
ama çıkmıyordu tek çizgiydi

hayırlı olsun öncelikle inşllh rabbim bizlerede nasip eder bu duyguyu. Benimde adet 5 gün var ama test yapmaktan kendimi alamıyorum. Sanki çıkacak Hamile olsam bile yumurtlamadan 10 gün sonra kanda 15 gün sonrada idrarda çıkarmış. Yani adet geçmesini beklemek gerekiyor ama nerden bizde o sabır:18:

inşallah nasip olur sizede evet beklemek gerekiyor
daha dün 6 haftalıktı bugun 26

ben üstüne gördüm 2.adetim gelene kadar kesinlikle çıkmadı

merhabalar..
benimde normalde bugün adet olmam gerekiyordu...
hala olmadım normalde adetimden 3 gün öncesinden kahverengi akıntı gelirdi bu sefer sadece bugün çok az geldi
acaba diyorum ben de mi üstüne görüyorum...
adet belirtilerim var kasıklarımda çok hafif ağrı halsizlik bel ağrısı...
insan yinede ümitleniyor işte.....

garip bi durum gerçekten silik çıkmaması lazım bence ama allahın takdiri tabi belli mi olur sürpriz yapmak istemiştir belki :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…