İlgi gören erkek şımarır mı?

Valla kusura bakma biraz acımasız olucam. Her ne yaşamış olursa olsun sen onun ne annesisin ne de ona psikolojik destek verme görevi olan bir doktor.Erkekler sever kendine acındırmayı,biz kadınlarda gider bir güzel kendilerine güvenlerini tavan yaptırırız,sonra ne mi olur? Herif bizi beğenmez olur,kendine güvenini de 100 yaparak hadi bana eyvallah der çeker gider.Kısacası beslenir şişer ve kaçar.Ne gerek? Koca adamların anası olmanın lüzumu yok cidden.

Dozunda vereceksin o işgiyi
Erkekler çocuk gibidir nasıl çocuğa çok ilgi gösterirsen şımarır aynı öyle düşün
İnsanoğlu işte nankördür .sen onu alırsın tüm özgüvensizlipini yendirirsin o ilk seni satar ama.
Ama işte kadın da sevince gözü birşey görmüyor kıyamıyor.
Ne diyeyim umarım kıymet bilen biridir .

Benim fikrim şöyle.

Gerçekten bunu anlamanız için yüz yüze konuşmanız ve zaman geçirmeniz gerekebilir.
Hala utanabilen erkekler hala kıramayan erkekler var.

Ailesi tarafından bir şeyler yaşamış olabilir depresyonda olması demek bir erkeğin değer verdiği kişilerle ilgili bir muhabbet demektir.

Kolay kolay erkek depresyona girmez. Ya tipik yengeç olacak ya da başka ihtimal yok kanımca.
Muhabbetin içine taktik girdiği anda bir taraf bunu hissettiğinde ya geri çekilir ya sürekli çatışma halinde kalırsınız. Şımartmak yerine anlamaya çalışmak konuşturmak daha güzel olurdu.

Sonuçta gerçekten şımarıp şımaramayacağını algılayabilmek gerçekten çok ince bir durum. Bunu sosyal medya dan veya uzaklardan ya da konuşmalarından anlamayabilirsiniz.

Ama kendinizi de geri çekeyim ağırdan gideyim vs kasarsanız. Bence kaybetme olasılığınız çok daha fazla. Sonradan pişman olma olasılığınızı hiç karıştırmıyorum bile.

Gerçekten böyle bir insanla karşılaşabildiyseniz çok daha dikkatli gitmelisiniz benim nacizane fikrim.
Canim cok tesekkur ederim evet ailevi soru da var bana anlatti hepsini ben anlamaya calistim saatlerce dinledim sorular sordum simdiki gelismeyi yazayim kendisini dinlemem hosuna gitmis aksam tesekkur mesaji atti disari cikarma tekliflerinde bulundu. Agirdan gidecem diye ozel kasmalara gitmiyorum ama bi yandan da benden sıkılır mi acaba diye endiselerim oldugundan biraz yavasca yaklasmaya calisiyorum fazla mesaj atmiyorum mesela. Cok tesekkur ederim

X