İlgi gören erkek şımarır mı?

sweetflower5555

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2014
131
44
Kızlar ben biriyle yeni tanıştım şimdilik yakın arkadaşız. Bana geçmişte yaşadığı depresyonlardan bahsetti. Kimse onun yanında olup destek çıkmamış. Kimseye güveni kalmamış. Ben onun yanında olmak değer verdiğimi hissettirmek güvenini kazanmak istiyorum. Ama gösterdiğim ilgi ters teper şımarır diye endişeliyim. Bana akıl verir misiniz? Önceden biraz mesajlaşmamız var ama zaten her gün görme fırsatım olduğundan ben de artık yazmıyorum

Olgun, karakteri oturmuş biriyse niye şımarsın ki.. Böyle ince hesaplarla ilişki zor yürür. Tavırlarına hareketlerine bakın. Ben şimdi iyi örnek olurum, başkası kötü tecrübesi vardır kötü örnek olur. 🤷‍♀️
çok haklısın teşekkür ederim. henüz yeni yeni tanıdığımdan pek kestiremiyorum ne yapsam. acaba mesajla hal hatır sorsam mı dedim vazgeçtim yüz yüze görmek daha iyi olur. fazla da üzerine düşmek istemiyorum açıkçası. ben çok detay düşünüyorum bundan nasıl kurtulacağım ya

Güven vermek ve aşırı ilgi göstermek farklı şeyler bana göre. Yani konuşun, vakit geçirin, paylaşımlarınız olsun ama güven kazanıcam diye fazla fazla ilgilenmenize gerek yok. Ona bakılırsa bir ilişkiye başlıyorsanız o da sizin güveninizi kazanmaya çalışmalı siz ne kadar tanıyorsunuz ki onu sonuçta ?

Güven vermek ve aşırı ilgi göstermek farklı şeyler bana göre. Yani konuşun, vakit geçirin, paylaşımlarınız olsun ama güven kazanıcam diye fazla fazla ilgilenmenize gerek yok. Ona bakılırsa bir ilişkiye başlıyorsanız o da sizin güveninizi kazanmaya çalışmalı siz ne kadar tanıyorsunuz ki onu sonuçta ?
çok haklısın. aradaki farkı ayırt edebilmem için aşırı detaycı düşünmekten kurtulmam lazım. oturup sohbet ettiğimizde kendisi genelde güven verici konuştu, bundan dolayı kanım ısındı denebilir. ama ileride ne olur bilmiyorum. en iyisi kendimi fazla kaptırmamak

çok haklısın. aradaki farkı ayırt edebilmem için aşırı detaycı düşünmekten kurtulmam lazım. oturup sohbet ettiğimizde kendisi genelde güven verici konuştu, bundan dolayı kanım ısındı denebilir. ama ileride ne olur bilmiyorum. en iyisi kendimi fazla kaptırmamak
Bence de detayli dusunmemeye calis hersey yavas ilerlesin rayina otura otura. Sen de gozlemle bence yarin bi gun ben yapamiyorum diyeceginin garantisi yok , erkek bu.

Yalnız erkekler bu aralar sıklıkla "ıssız adam" tavırlarına bürünüyor dikkat edin. Yani çok ağır şeyler yaşadım, kimseye güvenmiyorum falan gerçek olabileceği gibi dikkat çekme amaçlı abartılı söylemler de olabilir. Aman dikkatini çekeyim diye abartıli ilgi gösterilerinden kaçının doğal standart tavırlarınızı gösterin.

Yalnız erkekler bu aralar sıklıkla "ıssız adam" tavırlarına bürünüyor dikkat edin. Yani çok ağır şeyler yaşadım, kimseye güvenmiyorum falan gerçek olabileceği gibi dikkat çekme amaçlı abartılı söylemler de olabilir. Aman dikkatini çekeyim diye abartıli ilgi gösterilerinden kaçının doğal standart tavırlarınızı gösterin.
yakın arkadaşından teyit aldım anlattığı bazı şeyler konusunda, cidden yaşadığı olaylar var ama dediğin gibi aşırı abartarak da anlatmış olabilir. bu aklıma gelmemişti. en iyisi biraz mesafeyi korumak çok teşekkür ederim uyarın için. ben bunun farkında bile değildim

Bence de detayli dusunmemeye calis hersey yavas ilerlesin rayina otura otura. Sen de gozlemle bence yarin bi gun ben yapamiyorum diyeceginin garantisi yok , erkek bu.
çok haklısın kimseye güven olmaz en iyisi gördükçe konuşmak fazlasına gerek yok

8535a1fa2d4381ae88c19382386e93df.jpg

Kendinizi basitleştirmezseniz bir sıkıntı olmaz bence . Ben de bunu çok geç anladım .

Kızlar ben biriyle yeni tanıştım şimdilik yakın arkadaşız. Bana geçmişte yaşadığı depresyonlardan bahsetti. Kimse onun yanında olup destek çıkmamış. Kimseye güveni kalmamış. Ben onun yanında olmak değer verdiğimi hissettirmek güvenini kazanmak istiyorum. Ama gösterdiğim ilgi ters teper şımarır diye endişeliyim. Bana akıl verir misiniz? Önceden biraz mesajlaşmamız var ama zaten her gün görme fırsatım olduğundan ben de artık yazmıyorum
Sevmeyi bilmeyen insanlar sevgi görünce şımarır hadlerini asarlar ama sevmeyi bilen insanlar inasana insan gibi değer verenler sevildiğinde değer gördüğünde simarmaz. Tecrübeyle sabittir

Eki Görüntüle 2268444

Kendinizi basitleştirmezseniz bir sıkıntı olmaz bence . Ben de bunu çok geç anladım .
çok güzel söz çok teşekkür ederim. birkaç mesajla basitleştiğimi düşünmüyorum inşallah tabi onun bakış açısı nasıldır bilemem. öyle olsa baş başa oturup konuşma teklifinde bulunur muydu sanmam şükür fazlası olmadı. en iyisi yüz yüze görmedikçe yüz vermemek

Basliga cevap veriyorum , kocamla senelerdir bol bol ilgileniyorum , karsilik olarak sevgi , sefkat , daha cok ilgi aliyorum
Benimki cocuk olmadigi icin simarmiyor ilgi karsisinda
Karsinizdaki duzgun bir adamsa ilginiz size kat kat fazlasi ile döner
Allah mutluluğunuzu daim etsin çok güzel bir tablo oluşturmaktasınız maşallah

Sevmeyi bilmeyen insanlar sevgi görünce şımarır hadlerini asarlar ama sevmeyi bilen insanlar inasana insan gibi değer verenler sevildiğinde değer gördüğünde simarmaz. Tecrübeyle sabittir
peki karşımdakinin hangi kategoride olduğunu nasıl anlarım zamana mı bırakmalı yoksa başka metodu var mıdır

Basliga cevap veriyorum , kocamla senelerdir bol bol ilgileniyorum , karsilik olarak sevgi , sefkat , daha cok ilgi aliyorum
Benimki cocuk olmadigi icin simarmiyor ilgi karsisinda
Karsinizdaki duzgun bir adamsa ilginiz size kat kat fazlasi ile döner

Şöyle düzgün bir adamın hayatıma girmesini öyle çok istiyorum ki...

İnsallah olur ❤
Ben 36 sene bekledim onu , gerci o daha uzun zaman beklemis beni 😂😂
Saka bi yana , aslinda cok var boyle adamlar , gormeyi bilmek lazim

İnşallah, inşallah, inşallah. :KK200:

Sizin gibi bazı üyeler sevgililerini, eşlerini anlatınca öyle imreniyorum ki bahsettikleri bu adamlar gerçekten bu ülkede mi yaşıyor diyorum çünkü böylelerine hiç rastlamadım maalesef ve tanıştığım her adam yaşattığı hayal kırıklığıyla iyi adamların var olduğuna ilişkin inancımı derinden sarstı. Gerçekten bilemiyorum ama sizin gibi örnekleri gördükçe çok mutlu oluyorum, inanın.

Ben de sabırla bekliyorum böyle bir adamı.

Mutluluğunuz, huzurunuz daim olsun. :KK36:

X