Iletisimin bir anda kesilmesi

Kız sutlamis bunu darısı başınıza esli sevgili ne alaka birini tanımanın yolu bu değil sevmiyorum ben çok boş boğaz buluyorum eski ilişkinin enerjisini yeniye taşımayı sizde iyi yapmışsınız dediğiniz gibi ilk kez bunu yasamişsiniz bu adama dediklerinizi ölçün bicin sizden sonrakinede sizi anlatır bu.Yetiskin erkek değil 7 yaş muhabbeti .Yeğenimin ogluda o yaşta aşık olup hep bı kıza bı önceki anaokulu aşkını anlatıyor biz ona bile kiziyoruz mesela çocukken öğrenilir bosbogaz olmamak .Ben orda verirdim buna pasaportu kim dinleyecekse ona anlatsın bedava terapist değilim

Trip atmanı gerektirecek bir konumda değilsin adamın hayatında.Sadece tanışma aşamasındasınız.Romanyalı kızı unutamamış o yüzden soğuk.

Sen de hiç muhabbet ilerletmemissin ki ben de x in yerinde olsam zoraki muhabbet ediyormuş gibi hisseder yazmam.

Bu Slav kadinlarindaki kendilerini erkege paspas etme merakida beni benden aliyor. Artik nasil bi paspas etmekse ellerinden kurtulan daha da iflah olmuyor.

Bence ghostingine ghostingle karsilik verin, umursamayin. Birkac hafta sonra anlamsizca yazacaktir, hicbir sey olmamis gibi.

Hahahhahahah. Ay allahım valla bu erkekler bir garip ya. Kendisi 7/24 romanyalı bacımızı anlatıp durmuş. Sırf sende eski sevgilini anlattın diye triplere giriyorsa keyfi bilir.

Ayak tırnağını kesmek muhabbeti nedir ya, neyin kafasını yaşıyor bu.

Tam olarak neden bir anda soğuk yapmaya başladı hiç fikrim yok, her şey olabilir söz konusu erkekler olunca. Kafa yapılarını hala tam anlayabilmiş değilim. Sadece sende mesajlarda mesafeli duruyorsun ama gerçekten seninle ilgileniyorsa tekrar yazar.

Şunu biliyorum ki, gerçekten hoşlanan erkek ısrarcı olur ama bu sapıklık, takıntı anlamında ısrarcı olmak değil. En azından “iyi misin, keyfin yok gibi” vs yazabilirdi sana.

Gitsin bi Romanyalı kız daha bulsun. Çok mu arıyosun sen böyle antin kuntin tipleri?

Onların olayı farklı. Kaz gelecek yerden tavuk esirgemiyolar. Paspas olma olayı Türk ve Kürt kadınlarında var. Hem paspas oluyoz hem elimize bi geçen yok. Hem de paragöz ilan ediliyoz. Romanya'nın küçük bir kısmı Slav, çoğunlukla Rumen. Latin kökenliler.

aynen bu daha önce benim de başıma geldi, daha önce hiç denk gelmediğim için durumu anlamam zaman almıştı
etkilendiğim için de konduramamıştım ama adam ball gibi de exini unutamamıştı yani
zaten biz ayrıldıktan bi süre sonra da barışmışlar
o da böyle konuyu dönüp dolaşıp exine getirirdi hatta o exi ile benim ortak özelliklerimden dem vurup espiriler bile yapardı
neyse ben bu deneyimden sonra bundan gayri karşıma çıkan insanların anormal biçimde exten bahsetme durumu olduğu an konuyu anlıyorum ve yol veriyorum
insan eski ilişkisinden, ilişkilerinden ara sıra bahsedebilir özellikle yeni tanıma aşamasında, insanlık hali arada bir söyleyebilir ama sürekli oluyorsa kaçmak lazım
ex konularına dikkat etmek lazım ayda alemde bir mantıklı biçimde sohbet gereği mi bahsediyor yoksa konuyu devamlı ona getirecek şekilde mi yapıyor
bu önemli bi ayrım

ben daha dün biriyle görüştüm
dk bir gol bir oturur oturmaz canım sıkkın bugün eski sevgilim yeni sevgilisiyle iş yerime geldi dedi
ilk sohbet cümlesi bu oldu yani ahaha
sonra birkaç bilgi daha verdi, direkt dedim senin aklın hala onda, işin zor allah yardımcın olsun
anında kankaya bağlarım ben benden asla ekmek çıkmaz böylelerine artık
ya yok falan filan dedi de yok yok sen atamamışsın üstünden, insanlık hali anlıyorum seni dedim
benim de var öyle 2 senedir, arada bi gelir benim aklımı alır gider, bugün de mesaj attı zaten dedim
bir bozuldu.
ee yok öyle ben istediğimi anlatayım karşımdaki dinlesin diye bir dünya. başka exlerinden de bahsetti
2 sene önce mi ayrıldınız niye bitmedi falan dedi. ten uyumumuz harika çünkü kopamıyoruz dedim
daha çok bozuldu
arabayla beni almıştı mekana beraber gelmiştik. dönerken evime bırakacaktı, yok ben eve gitmiyorum saat daha erken dedim.
onu tek başına gönderdim.

Neden hiç konu açmadın sanki tripli gibi konuşmuşsun. Bu yüzden yazmamış olabilie
Bugunku konusmamizi size yaziyorum

Ben: Günaydın. naber?

O: Gunaydin , nasilsin?

Ben: iyiyim , Sessiz kaldın, bunun sebebi sence ne?

O: Aslında ikimiz de sessiz kaldık, sence neden? Dürüst olmam gerekirse, hafta sonundan sonra biraz kararsız hissettim. Birbirimiz için çok da uygun olduğumuzdan emin değilim. Bu tamamen seninle ilgili bir durum değil, sadece dürüst oluyorum.

Ben: O zaman ben dürüst olmaya gecmeden önce sormak istiyorum, tam olarak ne konuda kararsız kaldın?

O: sadece bağlantımızla ilgili. Karakter, ilgi alanları ve entellektuel seviye açısından çok farklı olduğumuzu hissediyorum. Aramizdaki cekime birsey soylemem

Ben: Şimdi dürüst olma sırası bende. Evet, farklıyız herkes farklidir, Dürüst olmak gerekirse, bunun bir problem olacağını hiç düşünmemiştim bile. Aslında, ben bundan daha büyük bir sorunun olduğunu düşünüyorum.
Hafta sonu boyunca eski Romanyali sevgilini her saat başı gündeme getirmen benim için gerçekten saygısızlıktı.Sana tavsiyem, bir sonraki iliskilerinde onu bu kadar çok bahsetmekten vazgec. Bol sanslar.

O: Tamam, haklisin, ve eski sevgilimden biraz bahsettiğimi biliyorum ama senin eski sevgililerinden bahsettiğinden daha fazla değil. Bu beni rahatsız etmedi ve bu yüzden eski sevgililerimden bahsetmenin sorun olmadığını düşündüm.
Bence saygısızlık konusunda biraz hassas olduğunu düşünüyorum, dürüst olmak gerekirse. Çünkü ben hiç de saygısız biri değilim. Sayginin tek taraflı olduğunu düşünmen beni biraz rahatsız etti. Eğer çözmeye çalışsaydın, şimdi bunu düzeltmeye çalışırdık. Ama sana da iyi şanslar. Ama sana da iyi şanslar. gercekten harika birsin, ne yazık ki olmadi.

Kotu bitmiş. Hayirlisi olsun

Valla kanka adam acaip bir tip , sacma sapan bir tip bence ben olsam engellerdim hic ugrasmazdim
Son konusmamiza ne diyorsun?

Ben: Günaydın. naber?

O: Gunaydin , nasilsin?

Ben: iyiyim , Sessiz kaldın, bunun sebebi sence ne?

O: Aslında ikimiz de sessiz kaldık, sence neden? Dürüst olmam gerekirse, hafta sonundan sonra biraz kararsız hissettim. Birbirimiz için çok da uygun olduğumuzdan emin değilim. Bu tamamen seninle ilgili bir durum değil, sadece dürüst oluyorum.

Ben: O zaman ben dürüst olmaya gecmeden önce sormak istiyorum, tam olarak ne konuda kararsız kaldın?

O: sadece bağlantımızla ilgili. Karakter, ilgi alanları ve entellektuel seviye açısından çok farklı olduğumuzu hissediyorum. Aramizdaki cekime birsey soylemem

Ben: Şimdi dürüst olma sırası bende. Evet, farklıyız herkes farklidir, Dürüst olmak gerekirse, bunun bir problem olacağını hiç düşünmemiştim bile. Aslında, ben bundan daha büyük bir sorunun olduğunu düşünüyorum.
Hafta sonu boyunca eski Romanyali sevgilini her saat başı gündeme getirmen benim için gerçekten saygısızlıktı.Sana tavsiyem, bir sonraki iliskilerinde onu bu kadar çok bahsetmekten vazgec. Bol sanslar.

O: Tamam, haklisin, ve eski sevgilimden biraz bahsettiğimi biliyorum ama senin eski sevgililerinden bahsettiğinden daha fazla değil. Bu beni rahatsız etmedi ve bu yüzden eski sevgililerimden bahsetmenin sorun olmadığını düşündüm.
Bence saygısızlık konusunda biraz hassas olduğunu düşünüyorum, dürüst olmak gerekirse. Çünkü ben hiç de saygısız biri değilim. Sayginin tek taraflı olduğunu düşünmen beni biraz rahatsız etti. Eğer çözmeye çalışsaydın, şimdi bunu düzeltmeye çalışırdık. Ama sana da iyi şanslar. Ama sana da iyi şanslar. gercekten harika birsin, ne yazık ki olmadi.

Manipüle etmeye çalışıyor. Eski sevgilisinden ilk bahseden oyken suçu sana yıkıyor uyanık. Çok tehlikeli bir model bu, defolup gitmesi en sağlıklısı. Gözün aydın

ben onun eline krem surmustum otururken , bir de o esnada soyledi , hakaret etse daha iyiydi
Ya adam cok toksikmis. Bu bir nevi sen simdi bana ozel bir sey yaptigini zannediyorsun ama benim ayaklarima krem suren bile oldu diyip sizi yaris haline sokmaya calismak degil mi?
Bence sizi kolay lokma gormemis ego tatmini yapabilmek icin ondan sutlanmissiniz. Cok da iyi olmus. Sukur namazi kilin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…