Ileri hareketli ve yerinde hareketli sayısı 0 olup proxeed kullandıkdan sonra hamile kalan varmı?

boceek5234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2018
13
2
35
Merhaba arkadaslar ileri hareketli ve yerinde hareketlisi sıfır olup proxeed plus kullandıktan sonra hamile kalan varmı? Bilgilerinizi deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

İleri hareket sıfır ama yerinde hareket vardı esimde. Proxeed plus l arganine ve Pharmaton kullandı eşim. Şimdi 9 aylık bir oğlum var. Darısı isteyen herkesin başına.
Amin canım benim eşim de aynı ileri hareket yok yerinde hareket var. Ama benim 4 cm çikolata kisti m de var. Allah bağışla sn canım. Ne olur banada dua et

İnşallah hayırlısıyla sağlıklı bir yavrun olur senin de. İleri hareketin sıfır olması düşüğe de yol açabiliyor. Benim iki düşüğüm var. Bence l arganine de kullanın. Sayıyı epey arttırdı bizde. Çikolata kisti küçükse sıkıntı olmaz diye biliyorum ama yanılıyor da olabilirim

Sağolun allah razı olsun sizden. Daha önce hiç tedavi görmedik yazdığınız ilaçlarda bilmiyorum haliyle sizin düşüklerinz normal yolla miydi tüp müydü peki?

Birde sizde bi sıkıntı var miydi sadece eşini nde mi vardı ve yazdığınız ilaçları kullandıktan sonra tüp bebek tuttu mu ne olur kusura bakmayın fazla soru soruyorm

Benim değerlerim normaldi. Kilo sorunum vardı. Zayıfladım ve tüp bebek yaptık tutmadı. 2 ay sonrasında doğal yolla hamile kaldım ve çocuğum doğdu. Tüp bebekte doktor eşime ilaç vermedi ve sağlıklı sperm olmadı diye düşünüyorum. Çünkü benim yumurtalarım kaliteliydi. Embriyo tutmadı. Arkadaş tavsiyesiyle kullandı eşim bu ilaçları. Spermler kendini 72 günde yeniliyormus. 2 ay sonra hamile kaldım. Daha öncesi kullansaydık keske

Keşke canım. ... Rabbim evladını sana bağışla sin. Inşallah doğal yollardan bitane daha bebeğin olsun... çok sağol beni bilgilendir din. Icin allah razı olsun. Bizim hem esimde hem bende sorun var. 9 yıllık evliyim bende suan 24 yaşıma girdim eşim de 26 yaşında. Maddi yönden daha önce yapamadık tüp bebek bu yıl hazırız. Kurban oldum Rabbim inşallah bana nasip eder...

Bende bebeğime 5. yılımda kavuştum. İnşallah Rabbim sana da hayırlısıyla nasip eder hem de ikiz olur inşallah. Tüp bebekte moral de çok önemli. Stres yapma, işlemler çok rahat geçecek diye düşün. Herşeyin hayırlısı...

Allah razı olsun sizden inşallah canım çok istiyorum çok bunu size nasıl anlatacak kelime bulamıyorum ama beni anladığını za. Emin nim tekrar allah razı olsn sizden çok sağol canm... Inşallah hersey biran da olup biter hiç anlamadan hamile kalırım. Sizin le paylaşı cam. Gelişmeleri allaha emanet canım .

Merhaba canım suan hastaneden geliyorum ve kisti m yok olmuş soğan suyu çok teşekkür ederim sana ... 4.4 cm idi çok mutlu oldum... suan tam senin durumuna geldim canım. .

Nasıl ilerliyor tedaviniz bizdede ileri hareket sorunu var hatta ileri hareket 0
Merhaba arkadaşım benimde eşimin ileri hareket yerinde hareket 0 neredeyse ve regl bekliyorum ilk tüp bebek olcak. Paylaşırı m sennle
Merhaba nasıl gitti tedaviniz bizimde ileri hareket 0 malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…