Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yeni makyujum bunu gelin makyajı niyetine yaptım canlarımmm

Kendi başına düşünüldüğünde süper bir makyaj..
Amaaaa..Gelinlikle düşünülünce biraz baygın,soluk kalmaz mı acaba göz makyajın..
Koyu renk veya renkli gece kıyafetleriyle süper olar..

canım...canım...canım....hem güzel,hem tatlı dilli bitanem benim...sana doyulur mu bitanem ya....inan senin için burdayım....badem yağını ben de kullanacağım....:1hug:

gül kokulum benim....yine muhteşemsin... maşallah sana...böyle bir güzellik bilmiyorum vallahi....farın harika duruyor...tam benim beğendiğim türden...markası ve numarası varsa kısacık yazar mısın bitanecim?...vaktin yoksa sonra da yazabilirsin...sen nasıl istersen gül yanaklım...çok seviyorum seni.....gönlümün 1 numarası...KK'nın gülü....opuyorumnanaktanzemuszemus

SÜPER YA .. ne abartılı nede hafif budur yanee .. bencede tam bir gelin makyajı .. çok kara kara oluncada gelinliğin üstünde vamp havası veriyo .. biraz masumiyet olması lazım .. çok hoşuma gitti .. gözler zatii çok güsell =)=)

ılarzu gelin makyajında kullandığın farın markası ne canım yawww

bebeğim gelin makyajına bayıldım çok hoş ve sade görünüyor. inşallah kendi düğününde de gelin makyajını yapacağın gün gelir:)))

günaydııın canlarımmm hafta sonu yokken topik coşmuşş:teytey:
boş bırakmadığınız için çok teşekkür ederim şeker torbalarıŞeniz

şimdi cevaplara geçelim güzellersempatiksalakcinni

iyi olmuş bal peteğim güzel gözlerini gördük yine fenamı

eehh yinelemiş olduk bibekimkaydirigubbakcemile2

Kendi başına düşünüldüğünde süper bir makyaj..
Amaaaa..Gelinlikle düşünülünce biraz baygın,soluk kalmaz mı acaba göz makyajın..
Koyu renk veya renkli gece kıyafetleriyle süper olar..

sevgi pötürcüğüm gelin makyajımın ağır olmasını istemiyorum fazla hafif olsun zaten saç baş yapılacak
saçlarımı uzatıyorum kuaförleri uğraştıracak bir topuz istiyorum örgülü mörgülübuyrunnnnnnnnn o yüzden kafaya yoğunluk verince gözler daha sade kalsın istedim yalnız eyeliner böyle olmayacak bir de alt kirpiklerde de kalem değil eyeliner düşünüyorum sevdiceğim.. bir de kuyruk kısımlara çok hafif gölge yapabilirim ama çok hafif sadece çekik göstermesi açısından sevgülüm... simleri de biraz da kaşa doğru yayabilirim:))

bu ilk denemeydi gül reçelim sonrakiler daa iyi olarbayanssulusmile öperim

cnm bu farın markasını söyleyebilirmisin çok beğendim opuyorumnanaktan

tabiki söylerim hırçın dalgamŞeniz
pastelin yuvarlak bir farı var bebeğim 2 katlı üzeri sırf sim altı da kremi var kapatıcı gibi

kremi sürüyorsun önce sonra da simin ponponu ile simi aynen böle oluyor
bayanssulusmile

ay sevgilim ben saa yanlış yazmışışım sakın badem yağı kullanma makyaj temizlerken
kirpiklere kaşlara sürebilrisin ama makyaj temzilemede kulanma bebeğim ben acı badem sütü demek istemiştim yanlış yazmışım aceleden sevgilisim

acı badem sütü olacaka.s

yanaklarını ısırdığım far numarası yok gri bi simdi pastelin üstteki arkadaşa tarif ettim çikolatalı pastamcokacimcoook

fıstık yanaklardan öpüyorumm pirensesimboshayallersmile

ilazcum makyaj denemelerin ve gözlerin çok güzel

çok teşekkür ederim meraklı
sen yeni meraklısın sanırsam tanıştığıma memnun oldum sevgilisimkaydirigubbakcemile2

Göz rengin süper ötesi

çok teşekkürler canım:kedi:

çok teşekkürler bitanemm çok sağolŞeniz

kuzen yeni video ne zaman la:ecrin_bebek:

ösledin mi kuzişim ne zamandır görüşmüüyoz dimi bi gelemedim amcamgillere:roflol:

İlarzu gelin makyajında kullandığın farın markası ne canım yawww

yukarıda arkadaşa tarif ettim papatyam öperimŞeniz

bebeğim gelin makyajına bayıldım çok hoş ve sade görünüyor. inşallah kendi düğününde de gelin makyajını yapacağın gün gelir:)))

kız barbiiii
nirelerdesin kız sen sır oldun yaaw yazını gören cennetlik ( bu da yeni deyim:))
çok teşekkrü ederim şekerparem

senin de gözleri görürüz en yakın zamanda umarım bebeğimmmmboshayallersmile

Görmemmi ballı lokumum, pek yakışmış gözlerine.
Benim düğün 14 şubatta tatlışımm,
Hareli yeşil lens alıcam, gözlükle dolaşamam düğünümde :1shok:
Hangi tonlarda makkaj yaptırim sence arzuşumm. bayanssulusmile

Hade tecrübelerinden bi buket yolla bana kelebeğemm olumunekankayizsmile

eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile kafayı takmaktan çıldırıcimm delikafadulden

sağol tatlımda zor buluruz heralde bu farı nosu felanda yok ama çok hoşouma gitmiştibilmiyorumkismile

ooyy benim meleğimmm düğün mü yapacak mıışşş yirim onu ben

gül reçelim eğer yeşil alacaksan lensin grili beyazlı koyu makyaj tercih et sevdiceğim saçlarını nasıl yaptıracaksın

reçelim elinlik modelin nasıl

bidenem mutlaka öncedwen git bi prova yap fotosunu da çek

böyle günler bi daha gelmez kıy paraya provalı yaptır makyajını ve saçını bitanem

ay ben de heyecanlandım kızzz:))))

bana da göster bideenemm lütfeennn peri gibi kuğu gibi bi gelin olacaksın bidenem

sağol tatlımda zor buluruz heralde bu farı nosu felanda yok ama çok hoşouma gitmiştibilmiyorumkismile

kız nasıl zor buluruz bak git mağazaya pastel satan bir mağazaya, de ki pastelin yeni çıkan simleri varmış yuvarlak kutusu varmış , altta da kapatıcı gibi kremi varmış , onun grili beyzlısından alacam de kime sorsan gösterir far nosuna falan gerenk yok direk belli oluyor zaten fıstıkım

derslerim yoğundu canım verdim sınavları şimdi buradayım bir süre. kitaplarım gelene kadar:)))
inşallah canım haftaya bende koyamaya başlarım resimleri. öpüyorum kocaman :)Şeniz

ayyy koy barbi suratlım çok özledik güzel gözlerini meleğim içimiz açılsın şööleeeee:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…