Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzu cok iyi makyaj yapiyosun tebrikler..
ve ben cevapladim kusura bakmayin 4eva forever demek her zaman ilarzu (Y)
bende topic acmistim ona bakar misin kolay bi makyaj ama beceremedim :KK43:

bebeğimmmm baktıkça bakasım geliyo valla sen ne tatlı bişisin ölee gözler kaşklarr erkek olsam aşık olurdumhemen:KK70::KK70::KK70::KK70:

ösledin mi kuzişim ne zamandır görüşmüüyoz dimi bi gelemedim amcamgillere:roflol:

hep ekiyosun ama olmazki:1closedeyes:muhtarın kızı sidikli zehra bile bayram seyran demez tee nerelerden gelir:nazar:kaydirigubbakcemile3
böğrünü yediğim mineralli fondo almışın hayırlı olsun bebekimŞenizkaça aldın memnunmusun yorumlarını bekliyorum makyaj kıraliçamolumunekankayizsmile

ilarzu cok iyi makyaj yapiyosun tebrikler..
ve ben cevapladim kusura bakmayin 4eva forever demek her zaman ilarzu (Y)
bende topic acmistim ona bakar misin kolay bi makyaj ama beceremedim :KK43:

ayy bitanesi ya kendi kendime güldüm sebah sebah

4u :asigim: gibi yani

pardon anlayamamışım gülüm benim baştan öyle bakmayınca İnglizce yazdığı aklıma ble gelmedi
ben takmışım far markasına:)))

bebeğimmmm baktıkça bakasım geliyo valla sen ne tatlı bişisin ölee gözler kaşklarr erkek olsam aşık olurdumhemen:KK70::KK70::KK70::KK70:

tek kelime ilee muhteşemmmm

canımm hep eyü tarafımı gösterdim videoda:)) ondandır:)))olumunekankayizsmile
normalde süpürgeli bir cadıyım ben:)))

hep ekiyosun ama olmazki:1closedeyes:muhtarın kızı sidikli zehra bile bayram seyran demez tee nerelerden gelir:nazar:kaydirigubbakcemile3
böğrünü yediğim mineralli fondo almışın hayırlı olsun bebekimŞenizkaça aldın memnunmusun yorumlarını bekliyorum makyaj kıraliçamolumunekankayizsmile

ben dallaması bile gelememişim baksana kuzişim:roflol:
gelmesem de orda bi köy var uzakta o kaöy bizim köyümüzdür sevdiceğim:)))

mineralli fondotenden deli gibi memnunum sevgilisim heç bu kadar hafif duran kapatıcı özelliği yüksek bişey görmemiştim daha önce çok beğendim günlük kullanmalık aldım

ama kullanırken de içim gidiyor gidecek diye dirseğinden öptüğümmŞeniz

ooyy benim meleğimmm düğün mü yapacak mıışşş yirim onu ben

gül reçelim eğer yeşil alacaksan lensin grili beyazlı koyu makyaj tercih et sevdiceğim saçlarını nasıl yaptıracaksın

reçelim elinlik modelin nasıl

bidenem mutlaka öncedwen git bi prova yap fotosunu da çek

böyle günler bi daha gelmez kıy paraya provalı yaptır makyajını ve saçını bitanem

ay ben de heyecanlandım kızzz:))))

bana da göster bideenemm lütfeennn peri gibi kuğu gibi bi gelin olacaksın bidenem

kız nasıl zor buluruz bak git mağazaya pastel satan bir mağazaya, de ki pastelin yeni çıkan simleri varmış yuvarlak kutusu varmış , altta da kapatıcı gibi kremi varmış , onun grili beyzlısından alacam de kime sorsan gösterir far nosuna falan gerenk yok direk belli oluyor zaten fıstıkım

tamam cnm sağol bakıcm bidenem

yeni makyujum bunu gelin makyajı niyetine yaptım canlarımmm

Sevgili İlarzucum...
Öncelikle şunu söylemeliyim makyajını çok beğeniyorum...Gözlerin makyaja çok elverişli zaten..Ee sendede yetenek var...Fazla övmemede gerek yok..Resimler konuşuyo zaten..
Tek beğendiğim makyajında değil doğallığın ve mütevaziliğinde ayrıca artıların bence...
Daha önce sormuştum sana çook eski sayfalardadır belki...Sende cevap vermiştin ama ben yine sormak istiyorum..Resimlerde makyajın çok net çıkıyo nasıl çekiyosun diye yaa dediğini yapıyorum benimki öyle çıkmıyo maalesef...Daha bulanık çıkıyo seninkiler kadar net değil..
Birde bu resimleri nasıl bir araya getiriyorsun..Birçok fotoğrafı yanyana yapıştırmışsın ya tekniği nedir onu merak ettim..Zaman ayırıpta detaylı cevap yazarsan çoook memnun olurum...Öğrenirsem belki ilerde bende bir makyajımı koyarım diye düşündüm....
Ayrıca bende makyaj konusunda başarılıyımdır ama nedense fotoğraflarda güzel çıkmıyo...Buda bir şanssızlık işte....Şimdiden çook tşk ederim.......

ılarzum su yukardakı grılı makyajında kullandıgın kalemın adı ne bırde bacı bır vıdeo daha ekle dıger vıdeoların sesı yok bende kalem cekmeyı ayrıntılı ekle bebegım ya ben cekemıyorum ustte kalem

tamam cnm sağol bakıcm bidenem

temem sevgilisim öperim

Sevgili İlarzucum...
Öncelikle şunu söylemeliyim makyajını çok beğeniyorum...Gözlerin makyaja çok elverişli zaten..Ee sendede yetenek var...Fazla övmemede gerek yok..Resimler konuşuyo zaten..
Tek beğendiğim makyajında değil doğallığın ve mütevaziliğinde ayrıca artıların bence...
Daha önce sormuştum sana çook eski sayfalardadır belki...Sende cevap vermiştin ama ben yine sormak istiyorum..Resimlerde makyajın çok net çıkıyo nasıl çekiyosun diye yaa dediğini yapıyorum benimki öyle çıkmıyo maalesef...Daha bulanık çıkıyo seninkiler kadar net değil..
Birde bu resimleri nasıl bir araya getiriyorsun..Birçok fotoğrafı yanyana yapıştırmışsın ya tekniği nedir onu merak ettim..Zaman ayırıpta detaylı cevap yazarsan çoook memnun olurum...Öğrenirsem belki ilerde bende bir makyajımı koyarım diye düşündüm....
Ayrıca bende makyaj konusunda başarılıyımdır ama nedense fotoğraflarda güzel çıkmıyo...Buda bir şanssızlık işte....Şimdiden çook tşk ederim.......

ooyy canısım sen böle uzun uzun üşenmeden yazmışsın hemen cevaplayacağım bebeğim

bir bir anlatacam:))

foto makinam nikon 7.1 mp foto çekerkenn makro modunu açıp gözüme 10 cm mesafede çekiyorum. sırtüstü yatarak çekince daha güzel çıkıyor dadlum.

ama ben makinadan memnun değilim gündüz flaşsız çekimleri net değil. sürmelinin kisini daha çok beğeniyorum canım.

gelelim diğer meseleye

fotoğrafı çektin yüklediğin pc ne.
fotonun üzerinde sağ tıkla düzenle .
kocccamaan bir resim çıkacak. onu küçültmelisin küçültmek için de üste resim yazan yere tıkla uzat/eğ yazan yere tıkla üstteki kutucuklara 30 veya 40 yaz alta da üste de aynı rakamı yaz canım.

sonra enter dedin mi foto küçülecektir.

sonra bir başka paint sayfası aç pc ndeki başlat bölümünden açtın mı? ok:))

şimdi diğer küçülttüğün resim vardı ya orada seç butonu vardır ona tıkla sonra mouse ye sağ tıklayarak istediğin bölümü oluşan kare içine al bebeğim.(bu kare içindeki büyüklük senin fotoda görünen büyüklüüğün olacak ona göre istersen daha küçült remis istersen büyült canım isteğine kalmış)

sonra resimin üzerinde sağ tıklayıp kopyala de.
ve diğer sayfada açtığın boş ekranın istediğin yerine yapıştır.

bu sayfaya başka resim de eklemek istiyorsan

aynı şekilde yukarıda anlattığım işlemleri başka resim için yap.

daha önce küçük resmi yapıştırdığın paint sayfasının istediğin yerine yapıştır.

bütün yaapıştırmak istediğin resimleri yapıştırdıktan sonra ekranın en altına in.

orda sağ alt köşede ucundan tut ve sadece resimler kalacak şekilde sayfayı küçült. (küçült ki işlemi bitirdiğinde koocaaman beyaz sayfa ve küçük göz resimleri kalmasın.)

birden fazla bir arada olan resimleri küçültüp yüklerken paint sayfasına çok büyük yükleme eğer yüklersen sayfa da büyük olur ve sen siteye yüklerken resim otomatik boyutlandırılır veya koccaman olur sayfa düzeni bozulur sitenin.

ekranın altına indik. boşlukları kapatacak şekilde küçülttük. sonra kaydet dedk kaydettik. bu kadar balım:))

umarın anlatabilmişimdir:))bilmiyorumkismile

emegine saglık cok güseller

cemilem çok teşekkür ederim canımŞeniz

ılarzum su yukardakı grılı makyajında kullandıgın kalemın adı ne bırde bacı bır vıdeo daha ekle dıger vıdeoların sesı yok bende kalem cekmeyı ayrıntılı ekle bebegım ya ben cekemıyorum ustte kalem

neden sende sesi yok dadlum? şaşırdım bak normalde sesli videolarm şarkı bilem söliim yaaa

hafta sonu çekeceğim video eyeliner videosu meleğim önce doğal makyaj yapacam sonra eyeliner videosu düşünüyordum. onu da yaparız sevgilisim öperim

Süperr süperr süperrrr:1shok: Benim düğünümde makyajımııı yapsanaa sen yaa ohaoldumsmile

eylülden sonra evlenirsen yaparım meleğim çünkülüm istanbula gelin geleceeeeemmm:)))

ay tüh kıızz erken oldu

ama sana şöle yardımcı olurum bana gelinlkik modelini ve yüzünün fotosunu yolla ben sana saç makyaj konusunda fikir vereyim bal köpüğüm

hatta sana yaparım da anlattığım makyajı beğenirsen çıktısını alır gidersin kuaföre yaptırısın

ay tüh kıızz erken oldu

ama sana şöle yardımcı olurum bana gelinlkik modelini ve yüzünün fotosunu yolla ben sana saç makyaj konusunda fikir vereyim bal köpüğüm

hatta sana yaparım da anlattığım makyajı beğenirsen çıktısını alır gidersin kuaföre yaptırısın

Süperrr fikirrrr süpersin süperrr opuyorumnanaktanöperim kocamannŞeniz Şeniz Gelinlik henüz belli değil ama fotomu koysam hangi makyaj yakışır sölersinn dimiii kaydirigubbakcemile2 olumunekankayizsmile

tabiki sevgilim söylemem mi

ama normal zaman için diyorsun değil mi

gelin makyajı için gelinliğe bakmamız lazıııımmm , saç modeline bakmamız lazzııımm, nasıl bir gelin olmak istiyorsun onu bilmemiz lazıımmm:)

tabiki sevgilim söylemem mi

ama normal zaman için diyorsun değil mi

gelin makyajı için gelinliğe bakmamız lazıııımmm , saç modeline bakmamız lazzııımm, nasıl bir gelin olmak istiyorsun onu bilmemiz lazıımmm:)

Yaptıracağım saç modelini ve istediğim gelinlik modelinide gösteririm problem değill ki balım :1rolleyes:

tamam gül reçelim sen buraya koy veya bana mesaj at özelden yazayım ben sana fıstıklı helvam

X