Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
öperim yanağından yeşillimmmm

güzel yüzlümm çene kemiklerini sevdiğim

sevgilim öyle tek tek yazınca evet uzun oluyor ama i,şlemler kolaycacık yapılıveriyor

hele anladın mı çok kolay olıuyor bebem elin alışıyor:))

ooyyy sen yap gül reçelim yaww aşkolsun gel rakibem benim öprim alnından

siz güzel makyaj yaptıkça ben mest oluyorum şekerparesim

a.s. vereliniortak

Maşallah canım benim.Bu ne güzellik.Allahım sahibine bağışlasın.Şöyle dumanlı gözler yapmayı bi öğrensem bitiricem bu işi hehe

hadi gel köyümüze geri dönelim o zaman kuzi fadimenin düğünde halay çekelim:smiley-cool:
arzum markası ne bu mineralli fontonun?bide kaç sipali:hulya:bi zahmet diyiver hele kürek kemiğini sevdiğim

Maşallah canım benim.Bu ne güzellik.Allahım sahibine bağışlasın.Şöyle dumanlı gözler yapmayı bi öğrensem bitiricem bu işi hehe

olur olur bebek suratlım yaparsın az denemelere başlasan ilerleyen zamanlarda en güzelini yaparsın canısımŞeniz

kız buna kadar daha güzel makyajlar var bunu mu biğendin cennetim burda farla çok cebelleşmiştim istediğim gibi olmamıştı ben de koyayım yine de o kadar cebelleştim dediydim:))))

hadi gel köyümüze geri dönelim o zaman kuzi fadimenin düğünde halay çekelim:smiley-cool:
arzum markası ne bu mineralli fontonun?bide kaç sipali:hulya:bi zahmet diyiver hele kürek kemiğini sevdiğim

hay sabah sabah beni güldüren parmakların hep altın sularına batsın senin
bebekim fondotenin adı bella pierre fondoten 57 ama indirimde yakaladım kapatıyorlardı standı:)))

tamam gözüne kaşına yandığım onları da izle bi deneme yap baana göster ben seni yönlendireceğim gül reçlim hiç merak etme

cnmmmm yinemi yok video:sm_confused:

:kedi::kedi:

çok utanıyorum:mymeka::mymeka:

vurun arzuyaaa

makinamın pilleri bitti şarj etmem gerekti ertesi gün de bi önceki gün aldığım termo eşorfman yırtık çıktı onu geri götürmek zorunda kaldım. ve gün ışığından yararlanamadım.

gün ışığına kaçırınca renkler tam çıkmıyor diye kaldım öyle bebeğim.

ama bu hafta ben il dışına çıkacam o zman erken geliyorum ve erken gleince evde kimse olmuyor ve çekim yapmak için en güzel zaman oluyor şekerparesim yani perşembe gününe kadar hazır olacak gül yüzlüm

inş bitanem ya valla perşembe günüde olmazsa gelirim o güzelim yanaklarından ıstırırımmsırnaşık şey

bidenemmmmmmm çok teşekkür ederim eyeliner çekişine bayılıyorum.tatlım ben günlük makyaj videonu izliyemedimmafoldumben neden acabaCADIARZU

sevgilim neden acaba bi bakayım ben ona gülüm

yaa söz verdim yaptım sonunda:))

Canım çok güzeldi.Ama işe gelirken bu makyajı yapmak için benim 1 saat erkenden kalkmam lazımm ama yarın inş. erken kalkıp güzel bi makyaj yapıcam mafoldumben

Çok güzel oldu,senin güzelliğinde eklenince tabi daha başka güzel oluyor..

Çok teşekkür ederim kendi adıma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…