Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ikiside çok güzel yaaaaaaaaaaaa alkisalkisalkis
grilide mavişte süper
bu arada flormar 4 lü farları tavste ederim hem kalıcı hem sürümü kolay hemde aynı renk direk gözde çıkıyor siyahsa gözlerde kapkara çıkıyor alın hemde uygun fiyata

bibekim funmikim grili deel o başka bi renk rosensin farı

şurda sağ üst köşedeki far bebekim foto çekince flaştan başka çıkıyor:))) ama çok güzel ben de sana bunları tavsiye edeyim bayılacaksın özellikle kullanırken fırçanı ıslatarak kullan manyaaakkk oleyoropuyorumnanaktan

haklısın anam ama takım çantam kocaman onu nasıl getirecem güllacım yaaa:))))

hee sen arabanla aldırırsan beni olur ama bak

havamız olur kıııııssssss

ay sen gel anacım ben seni aldırırımmmmmmmmmmmŞeniz

araban da çok güzel amaa:asigim::asigim:

buradaki makyaj rosene nin ürünümü?o markanın makyaj ürünlreinin olduğunu bilmiyordum.renklerine bayıldım

evet bebeğim hatta rosensin ayrı bir topiği var bakabilrsin ürünlerine ordan da ben de cilt bakım ürünlerini kullanıyorum farını da keşvettim sonradan dehşet memnunum hatta bundan iyi daha far kullanmadım desem doğrudur. pudrasını da allıklarını da çok methediyorlar ondan alacam
bu ne leynnn bunlar nee hıc guzel olmamıslar gozlerın zaten hıc beyenmem sende bılyıosun -tatlicadiarzu-zemuszemus catlatcan bızı he bebemm

sevgiliiimmm ben de senin hokka burnunu beğenmiyorum:asigim::asigim: işteeeeee

öperim güzel yanaklarından gülümmm

zemuszemuszemuszemuszemuszemus

akannehirakannehirakannehir
canım....canımın içi....en değerli arkadaşım....sen beni öldürmeye niyetlisin anlaşılan....ya bu ne güzel bir gözdür Allah'ım...(hani bana hani bana....:Saruboceq::Saruboceq:) canım arkadaşım...senin bu güzel gözlerine hayranım gerçekten....bakılası bu gözlere sahip olduğun için de çok şanslısın ... bunu bil lütfen...ne yapsan en güzelini yapıyorsun...diyecek bir söz,yazacak bir cümle bulamıyorum...:asigim::asigim: yoğun günlerimde sadece seni görmek amacıyla KK'ya giriş yapıyorum...son günlerde kaçırdığım birşey var mı bilemiyorum....seni ihmal ettiğimi düşünme bitanem benim...çünkü seni çok seviyorum...herşeyinle güzelsin...KK nın çiçeğisin...:1hug:iyi ki buradasın ve varsın...varlığını bilmek harika bir duygu canım....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yine başarılı bir makyaj olmuş..eline sağlık...en kısa zamanda videonu da bekliyorum...o gül yanaklarından öpüyorum sevgili arkadaşım...zemuszemuszemuszemus

canım yaa senin o dillerini ben ne yapsam bilemiyorum gülüm benim...

benim gözlerime iltifat eden bu hanımın kendi gözleri asıl benden güzel taam badem gibi maşallahh....:asigim::1hug:

gelip gidiyorum balım foto ekliyorum şekerparem arada sen de her eklediğimde ellerin dert görmesin balım üşenmeden uzun uzun yazıyorsun bana.. ne diyeyim insanın böyle 1tane arkadaşı olsun, 1000 tane düşmanı olsun:))

çok teşekkür ederim gün arası dopingsin canım sen bi sıcacık bir çikolatalı pudingsin:))

opseeee opseeeeee D:-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…