Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canlarımmmmmm merhabaaaaaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

haftasonu girdi derken benim tırnağımda problem çıktı ondan dün işe gelemedim

nete giremedim maalesef akide şekerleriimmm ben yokken boş bırakmamışsınız topiği çok teşekkürler güllerim menekşelerimmmmŞeniz

Balımmmmm nirdesin senn, düğünüm olcek nerdeyse:kedi:
Fıstığım hafif pembeli bi far sürdüm, Tabi cildimi senin anattığın kibin hazırladıktan sona.
Bide geçen sevilden yatık uçlu fırça almıştım, eyeliner gibi siyah far çektim onunlan da:kedi:
Huj oldu minik kuşum, pembiş allık sürdüm, pembiş ruj.
Ama virmediler beniiiimafoldumben:gitme:

vermeyecekler tabi bebekim yok öle hemen ilk gelişte kız virmek Şeniz
oğlan bizim kız bizim bebeemmmmmm:emir_bebek:

ilarzucuğum çok tşk ler cnm bu arada stila jel eye liner ım harika çıktı

ciddi misinnn bi bakayım ben ona şekerparemm:hulya:

süper gözler yaaa ben böyle makyaj yapamıyorum harika bayıldım yaaa

:kedi: çok teşekkürler bal köpüğümm

arzu yaa maşallah hem gözlerin hem yüzün hem de burdan anladığımız kadarıyla için o kadar güzel ki
düğünümde üşenmeyip gelip makyajımı sana yaptırcam valla hihoyyyt
o kadar güzel yapıyorsun ki maşallah sana :içelim:

sen evlenene kadar bi bakarsın ben gelirim sevgilim:lepi: nişanlım istanbuldaopuyorumnanaktan

süper arkadaşım benim...a.s. gözleri güzel,sözleri güzel,huyu bitane,güzelliği bir numara....:nazar::nazar: daha ne denir bilemiyorum...:asigim: canım çiçeğim benim...bu kadar sevilmeye layıksın sen....zemuszemusopuyorumnanaktan öpüyorum gül yanaklarından...bu da sana hediyem olsun KK'nın en güzeli...buyur bakalım...:1hug:

ilarzuma.gif

oooyyyyy benim çıtırıma baak seeen neler neler yapmış bana yaaa arzusunun gülüüü:asigim: fıstık yanakalrından öperim canımsınnnnn balımsınnncokacimcoook

Ne yazsam kelimeler yetmiyecek biliyorum ama sadece 1-2 dk bişeler sölemek istedim kk ya gireli yaklaşık 1 yılı geçti o kadar iyi şeyler öğrendim o kadar dersler aldım ki anlatamm sıra ilüşüme gelince ben öle bi insan tanımadım ya o kadar iyi niyetli o kadar hoşgörülü o kadar sevecen BİTANEM İLÜŞÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM ALLAHIM HEP MUTLU ETSİN SİZİ SEVDİCEĞİNLE O GÜLÜMSEMEN HİÇ EKSİK OLMASIN YÜZÜNDE:lepi::lepi:

topraağaammmŞeniz

ben de senin gibi hissediyorum çok güzel arkadaşlıklar edindim bu sitede. ilk defa bir siteye üye oldum ve çok mutluyumm canım sizlerle tanıştığım içinnn

ben de seni çoooook seviyorummmm nesquikim benimmmŞenizopuyorumnanaktan

buyrun arkadaslar beklenen yaslilik makyaji yarismasi anketi acilmistir

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...yaji-yarismasi-yaslilik-makyaji-oylamasi.html

:teytey::sm_cool: yuppiiiiiiiiii hemen oyumu kullanacaammm

Hoşgeldin Güzel gözlümmm, Geçmişş olsunnn.
Kız bu akşam verecekler ama :kedi:
Tırnağın fazla acımıyordur umarım bebemmm, :kıyamam:

iyi bebeğim dün çok aciyurduuu
bugün iyi:))) terlikle işe gelmeme rağmen çorap bilem giyebildim:)))

kız versinler tabi fazla naz aşık usandırır... ama kız evi naz evidir:))) bol atasözlü bir mesaj oldu ama yine de

oğlan bizim kız bizim anacımmmmmm

sen evlenene kadar bi bakarsın ben gelirim sevgilim:lepi: nişanlım istanbuldaopuyorumnanaktan

amaanıııınn anaaaaamm :dance:

hadi inşallah güzellik o zaman hihoyyyt

gerçi benim düğünüm vs kayseride olacak inşallah ama olsun :smiley-cool:

tatlım benim çok çok geçmiş olsun biz (burdaki hayranların :KK70: )öperiz ayacıklarını iyileşirsin sen inşallah a.s.

iyi bebeğim dün çok aciyurduuu
bugün iyi:))) terlikle işe gelmeme rağmen çorap bilem giyebildim:)))

kız versinler tabi fazla naz aşık usandırır... ama kız evi naz evidir:))) bol atasözlü bir mesaj oldu ama yine de

oğlan bizim kız bizim anacımmmmmm

http://www.kadinlarkulubu.com/kiz-isteme/325430-bunlarda-isteme-merasimimden.html

Artık oğlan benim anacım oğlan benim delikafadulden
Pazar sözümüz var şekerparem, aldım sayılır tapuyu :kedi:
Linkte isteme akşamı resimleri var, bak bakim nası olmuşum :jeyyar:

amaanıııınn anaaaaamm :dance:

hadi inşallah güzellik o zaman hihoyyyt

gerçi benim düğünüm vs kayseride olacak inşallah ama olsun :smiley-cool:

tatlım benim çok çok geçmiş olsun biz (burdaki hayranların :KK70: )öperiz ayacıklarını iyileşirsin sen inşallah a.s.

ayy canımm benimmmm yirim ben sizin dillerinizi gül reçellerimopuyorumnanaktan

kıyamam çok geçmiş olsun canımcım dikkatli ol , bugun daha iyidir inşallah

sevgilisim ya valla ne olacak bilmem güzelim büyük numara botlarım vardı giymiyordum onlarla takılıyorım mecburen de spor giymek zorunda kalıyorum:)))

ağrısı geçmedi

ama bu da benim salaklığım antibiyotiği yarım bıraktım merhemi sürmüyorum sanki kendi kendine geçecekmiş gibi geldi öyle bi salaklık etttim işte bebeğim yaaa

http://www.kadinlarkulubu.com/kiz-isteme/325430-bunlarda-isteme-merasimimden.html

Artık oğlan benim anacım oğlan benim delikafadulden
Pazar sözümüz var şekerparem, aldım sayılır tapuyu :kedi:
Linkte isteme akşamı resimleri var, bak bakim nası olmuşum :jeyyar:

yorumumu yaptım şekerparem bakarsınn gelinimmm

yok cicim antibiyotiği bitirmeden olmaz kesin bitirmen gerek çok geçmiş olsun balıma

evet bir daha başlıcim bitanem antibiyotiğie

şimdi dükkan sahibimiz kantaron yağı getirdi çok iyi geliyormuş bir de onu deneyim dedim bakalım:))

geçsin artık yaaa

bu canözüm bugünkü makyajım. Renkler silik ve açık renk çıkmış bidenem yanıltmasın daha koyu gendisi:)

bu da akşam kardeşimle birlikte lostu izlerken küçük ayna önümdeydi dedim ki değerlendirem ben bu aynayı:))) anormal bişey yapem hem hedaye gelen farlarımın hatırınaa:))

KIZLAR BU MAKYAJIM SAYFA 25 TEEEE

SİYAH MAKYAJIMIN YAPILIŞI SAYFA 13 TEE

BU MAKYAJ SAYFA 32 DE :)))

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

erva çok teşekkür ederim canım :))

ben de ilk başta berbat makyaj yapıyordum

ılarzum senin berbat makyaj yaptığına hiç ihtimal veremiyorum ben.
Melekim biz yüzükleri taktık, ama teknoloji özürlü ben daha ekleyemedim resimleri :kedi:
Makyajım benim hoşuma gitti, ama uzman yorumuna da ihtiyacım var :jeyyar:

hazanım çok teşekkür ederim öperim güzel yanaktan balım

resimlerini ekleyince bi haber ver gül reçelim olar mııı bakem

Ekledim balım, ama direk başlık açmadan Aşıklar topicine eklemiştim.
Du söz kesimine konu açim, link atarım kelebeğim :kedi:

X