Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzu bacım benim kaşım çok düşük nasıl bir makyaj yapsam ne renk gider bir fikir verirmisin canım.kendi yaptığınız göz makyajı bölümüne fotoyu koydum yamuk yumuk bir eyeliner çekmiştimde kaydirigubbakcemile3ona bakarak bir fikir ver kuzum a.s.

Canlarım çok teşekkür ederim şekerlerrr çok incesiniz bitanelerrr

yazan elleriniz dert görmesin tırnaklarınız kırılmasın nemlendiriciniz eksik olmasın canlar:)))

bal peteğim nasıl oldu ayacıkların :)

canım bitanem ya tırnağım uzadı ama yukarı doğru uzuyordu ben de ucundan kestim sevgilim şimdi yine ağrıyor valla kesecem ben bu parmaklarımı artık yaaa

diğer parmak aralarımda da mantar çıktı delirecem yaaa:))

ilaçlarımı da devamlı sürmüyorum hergün ondan mı geçmiyor doktor bi cila verdi oje giibi onu sürüyorum bi merhem bir de sprey verdi

dün akşam da önce baticon sonra sprey sıktım bugün de süreyim bari bayramda da 1 numara büyük botlarla gezemem yaaaaamafoldumben

hepsi birbirinden güzel olmuş canım ellerine sağlık

canımmm çook teşekkür ederim bitanemmmdelikafadulden

bu da gelin makyajı yarışmasında birinciliğimi aldığım makyujummm

Son düzenleme:
Tatlımmm geçmedimi daha yaa :gitme:
Düzenli kullanmadığındandır şirinem, aksatma ilaçlarını yaff

Kız gecmıs olsun bebem neyın var yaa ne oldu sana nazar heposı cnm benım nazarrrrr gecer bebısımm uzulemee

bu gelin makyajı denemesi gül reçelleri

sevgi pötürcüklerim bu makyajımı anlatıyorum ;

ilk önce göz makyajı ile başladım yüzüme nemlendiricimi sürdüm bıraktım yüzümün pudrasını neyim en son yaptım.

önce bi kaba az su koydum göz kapatıcısı ve baz olarak iki işimi de gören bellapierre

şu arkadaş:)))

sonraTadli nickli arkadaşıımızın bana hedaye gönderidği essence marka vanilya ve turkuaz reni olan farı kaş altına burun kısmına kaş kemiklerimin üzerine uyguladım

daha sonra avonun çok önceden olan ikili lacivert ve krem farının lacivertini göz kapağıma ardından meybelline marka tekli siyah farı ıstarak gölgelemesini yaptım
lacivert farı alt kirpik diplerime uyguladım ve fırça ile dağıttım. sürmelinin kulandığı seyhan nickli arkdaşımızın taa Alamanyalardan getirdiği catrice marka göz kalemimi göz kapağına ve alt kirpik diplerime sürdüm. alt kirpik diplerime bi şerit halinde sürüp aplikatör yardımı ile dağıttım. göz içime alt kısma beyaz kalem iç üst kısma siyah kalem ile dolgunluk verdim. bol rimelledim. göz makyajım bitti.

sonra geldik cilde cilt için de sadece bellapierre marka şu arakdaşı sürdüm. altta da kapanacak yerlerimi biraz önce fotosunu koyduğum baz ile ufak ufak kapattım

fondoten bu

derken yanaklarıma pembe bi allık sürdüm o da geçen sene mac diye aldığım sahte bi far makyaj ürünlerimde var kendisinin fotosu

allıktan sonra hafif ışıltı versin diye estee lauder ışıltı veren pudrasını hafif elmacık kemiklerine ve çeneye uyguladım.

ruj kısmına gelince önce kapatıcı ile dudak rengimi aççtım sonra da avonun ve carminanın pembe rujlarını karıştırdım carminanın ruju cart pembe olan. hafif uygulayıp üzerine parlatıcı sürdüm bıraktım:))) sonuç bu çiçekler

Son düzenleme:
arzu abla süpersiiiinnn,hepsine ayrı ayrı bayıldııımmmmmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…