Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzu canım ne kadar güzel bir insansın bayılıyorum sana,çççoookkkk tatlısın allahh nazarlardan korusun seni. uzun zamandır takip ediyordum seni yazmak bugüne kısmetmiş. çookk güzel makyaj yapıyosun maşallah. çookk beğeniyorum yaptığın makyajları.

evren balım neden bu kadar bekledin gül reçelim yaaa:))

insan yaptıklarının beğenilmesini duymak çok güzel bir duygu bal köpüğüm

emeğinin işe yaradığını bilmek çok güzel canısım

çook teşekürlerrrŞeniz

arzu yaa o beyaz gibi gri gibi bi makyaj eklemişsin ya hani
yaprak dökümü izlerken yaptım diye :roflol:

o nasıl harika nasıl şahane bi makyajdır

ellerine gözlerine sağlık allah sana sağlık sıhhat ve bol para versin de bize böyle güzel makyajlar gösterip içimizi aydınlat a.s.

bugune kadar yaptıkların arasında en şahanesi sanırım buydu :asigim:

ama güzellik, ben o rosense 4lü fardaki renkle senin gözünde görüneni eşleştiremedim bende mi sorun var :bbo:

bu arada arzu yaa bence sen resim yapmalısın a.s
renklerle ve onları kullanmakla bu kadar arası iyi bir insan bence kendi kadar güzel resimler de yapar :1hug:

gözlerm iyileşmeye başladı bende topiğini zi yaret etmeye başladım sakızlı dondurmam:lepi:

ben bu kadar profesyonel makyaj yapsam ne isterim daha kız ilüşüm
nolur bana bi el at
likt aldım ama süremiyomsırnaşık şeysırnaşık şey

canısım hemen farımı ekliyorum güzelim kullandığım farın sağ üst köşesindeki bal köpüğüm

704 numaralı far bebekimmm

resmim pek iyi değildir boyamayı belki yaparım ama çizim kötü şikerem ama kardeşim süper çizer resim bölümünü kazandı bu sene

olmadı o çizsin ben boyayam:roflol::icecream:

şekerim yolla resmini gül reçelim ben anlatam sana ay olmadı buluşuruz gülüm canlı canlı anlatırız toprağımmopuyorumnanaktan

süper olmuşş cidden

çok teşekkür ederim canımmmŞeniz

sana koyu makyaj daha çok yakışmış

çook teşekürler canım çok incesinopuyorumnanaktan

of of of...........gözler harikaaaa
makyaj süperrrrr.............

banada yap bii göz makyajıı olmazmıızemuszemus

tamam funmakım:I))

mesildeniz bebeğimm çok teşekkür ederim hayatımm bi gün karşılaşırsak yaparım çiçekimm tabiki

ılarzumm hani kredi kartıylan eyeliner çek dimiştin ya,
O nası yapılıyo şekerparen :kedi:

Oriflame'den gel eyeliner siparişi verdim,
Bide fırçası, onda da kart kullanılırmı

hazanım kesinlikle kullanılır şekerparem bu hafta video çekecem gül yüzlüm

hihoyyyt hihoyyyt
Temem şirin kelebeğim benimm. a.s.

canimya cokk guzelsin mahsallah..Nasilda yakistiriyosun yaptiklarini kendine..Arkadasinin nisanindanda gordum resimlerini gercekten süpersin..Canim benimmŞeniz

ilarzu ablacım canım gerçekten makyajların bir harika dikkat ettim de maskarayı çok güzel kullanıyorsun ve farları çok düzgün sürüyorsun.gölgelemeler falan şahane.bende makyaj yapmaya yeni başladım.gözlerim kahverengi hafif çekik nasıl bir makyaj önerirsin?seninkileri takip ediyorum ama sadece kalem ve rimel kullanıyorum(ki onda bile kusurlarım var) fara alışamadı gözüm.bide çok sevimli ve şeker birisin videolarını da izledim makyaj yapmasan bile harikasın bitanesin gamzelerin de çok şeker

hihoyyyt hihoyyyt
Temem şirin kelebeğim benimm. a.s.

ŞenizŞeniz

canimya cokk guzelsin mahsallah..Nasilda yakistiriyosun yaptiklarini kendine..Arkadasinin nisanindanda gordum resimlerini gercekten süpersin..Canim benimmŞeniz

bebekim canım arkadaşım çok teşekkür ederim krem şokelam benim Şeniz

çitlembik çok teşekkür ederim canım

göz makyajında sen bi denemelerinden bana koy bebekim bi gözünü kaşını göreyim yaptığını da göreyim yardımcı olacağım bitanem

ilarzu canım son makyajında çok güzel olmuş her zamaki gibi .maşallah allah nazarlardan korusun seni (amin).

alkisalkisalkis kasın gozunun masallahı varmıs her bı makyaj ayrı yakısmısss

ilarzu canım son makyajında çok güzel olmuş her zamaki gibi .maşallah allah nazarlardan korusun seni (amin).

canımm çok teşekür ederim bitanesi hepimizi canımmm

hepsi çok güzeldi bravo yani

:dance::dance:
çok teşekkürler canım

alkisalkisalkis kasın gozunun masallahı varmıs her bı makyaj ayrı yakısmısss

:kedi::kedi:

çok teşekkür ederim xzgi videolarımı da gör :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…