Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
alkisalkisalkisgöz makyajı benim için çok önemli makyaj sırlarınıda nerde bulsam bakarım senide ilk defa gördüm makyaj tarzın benimkine benziyor ama tabii ben bukadarını yapamadım henüz ama artık öğrendim nasıl mutlu oldum anlatamam enkısa zamanda deneyeceğim teşekkürler umarım becerebilirim

çok teşekkür ederim güzel sölerin için bidenem ben de çok mutlu oldummdelikafadulden

eaarrrzzyuuu hihoyyyt
aldım hihoyyyt
ınglot :eek:
far bazı sositososito

aldın mı looooooo
beğendin mi işe yarıiir mi ben de alam mı

my.php
[/URL][/IMG] Gülbeşekercim diğer topike de koydum bunu pc kamerasıyla çektim,makyajın renkleri hiç belli olmuyor, kötü yani...aman olsun..güzel bir deneme daha yapıcam ileriki günlerde....

yewrummm senin gözüne gaşına gurban olam sen geç bu makyaj işleini anam babamalkisalkisalkis

süper göz kaş bayıldım renkleri göremediğimden ancak buuna yorum yapiimmm

fekaattttt kalem çekişin güzel kuyruğu az inceltip biraz daha gözüne uygun bir şekilde uzat bebişimmmmm

kızlar kendı yaptıgınız goz makyajlarını resımle paylasalım adlı konu neden kapatıldı bılgımnız varmı

ilarzu bacim nerdesin sen göremiyoz seni özledik yani :KK43:

ebisim topic acik gene sacma sapan kargasa cikarmak isteyenler vardi onun icin kisa süreligine inceleme icin kapanmisti

ilarzu bacim nerdesin sen göremiyoz seni özledik yani :KK43:

ebisim topic acik gene sacma sapan kargasa cikarmak isteyenler vardi onun icin kisa süreligine inceleme icin kapanmisti

sevgilim bidenem ben de sizi özledim yaa site kapanınca göreüşemedik şehir dışı işim de çıkınca falan giremedim yaaa gelecem yeni makyajlarla bebişimmdelikafadulden

arzu kız hafta sonu sefkilinlemiydin yoksam delikafadulden

arzu kız hafta sonu sefkilinlemiydin yoksam delikafadulden

hafta sonu mu:uhm: nan nerdeydim ben:uhm:CADIARZU
varya meleğim o kadar karışık telaşlı geçiyorki hayatın inan kendim hayatıma yetişemiyorum ya vallahi billahi şu an unuttum yaa nerdeysim hee cuma 1 mayıstıı hatırladım evdeydim gülüm 1 mayısta öğlene kadar sonra bayram kutladık :) 2 mayısta da girdim site kapanmış 3 ünde de girdim yazıları görüyorum cevap yazacam panele entere basıyorum hata veriyordu bi cevap yazamadım devamlı bu sorun yüzünden sonradan öğrendim ki site saldırıya uğramış sonra da giremedim zaten pazar tatluımmmmm sizde böle bi sorun olmadı mı hiç cevaplama panelinde enter a basınca hata verme olayı ?

Son düzenleme:
Cnm süpersin valla, tam profesyonel göz makyajı olmuş gözlerde bi harika zaten maşallah, şu hacı sürmesi dediğin şey nedir cnm ya, onu çok beğendim , nasıl bulabilirim

Cnm süpersin valla, tam profesyonel göz makyajı olmuş gözlerde bi harika zaten maşallah, şu hacı sürmesi dediğin şey nedir cnm ya, onu çok beğendim , nasıl bulabilirim

çok teşekkür ederim tatlımmm o sürmeyi yalnız ben sana derim ki gülüm emin olduğun yerden al çiçeim çünkü;

ben onu çarşıda bi hacı malzemeleri satan amcadan aldım çok güzel simsiyah yapıyordu arkadaşa yolladım o da çok beğendi amma velakin ben de alerji yaptı sürmeyi kullanmaya başladığımdan beri tam 3 kere gözümün ta içinde sivilce çıktı ki bu çok kötü acıyor ve görüntü berbat :nazar: 2 hafta geçmesi sürdü sinirlerim gerildi attımmm

arkadaşım hacca gitmiş ordan getiridklerini denedim onlarda attığımki gibi simsiyah yapmıyor sinir oldum kaleme döndüm yine sonundaa malesef

fakat kozmetik mağazalarında sürme adı altında bişeyler satılıyor bi de onlardan denemek lazım çok pahalı değillerdi

ben estee laoder in göz kalemini aldım tatlım işe yaramaz at gitsin bi de o kadar para yani yuh

çok teşekkür ederim tatlımmm o sürmeyi yalnız ben sana derim ki gülüm emin olduğun yerden al çiçeim çünkü;

ben onu çarşıda bi hacı malzemeleri satan amcadan aldım çok güzel simsiyah yapıyordu arkadaşa yolladım o da çok beğendi amma velakin ben de alerji yaptı sürmeyi kullanmaya başladığımdan beri tam 3 kere gözümün ta içinde sivilce çıktı ki bu çok kötü acıyor ve görüntü berbat :nazar: 2 hafta geçmesi sürdü sinirlerim gerildi attımmm

arkadaşım hacca gitmiş ordan getiridklerini denedim onlarda attığımki gibi simsiyah yapmıyor sinir oldum kaleme döndüm yine sonundaa malesef

fakat kozmetik mağazalarında sürme adı altında bişeyler satılıyor bi de onlardan denemek lazım çok pahalı değillerdi

ben estee laoder in göz kalemini aldım tatlım işe yaramaz at gitsin bi de o kadar para yani yuh

ayy cnm geçmiş olsun cidden ya, gözdeki sivilcede çok acır, bende siyah kalem çekiyorum ama gözlerimi açıp kapadıkça dağılıveriyo gözkapağıma fln ,iyice mafoluyo bu sefer, gerçekten sürmenin görünümü çok güzel ama artık ne kattılarsa içine alerji yapıyo demek, parfümeriden fln sürme bakayım ben o zaman, sağol güzelim
a.s.a.s.a.s.

my.php
[/URL][/IMG]][/IMG]
Arzu boncuğum,ben hızımı alamadım hazır bulunan fotolardan bunlar.1.Benim gelin makyajım ama o da tel.den çekilerek yüklendi.2.de yine sade bir far ve eyeliner,rimelden oluşoyor..ıdare ediver güzel kuşum...ıki resim arasında 8 yıl fark var canım...Kızzzz.özledik valla makyajlarını,seninkilerin yanında biz nal toplarız emme velakin ....

Son düzenleme:
X