Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arzucun videonu çok oldu izleyeli ama yorumumu ancak yapıyrum
ogün izlerken yanımda eşimin dedesi vardı seni gördü kendisi 87 yaşında ama taam bir izmir beyefendisidir fötr şapkası kravatı yla takım yaka mendili sürekli bakımlı gezer ve güzel aşığı bir adamdır çirkin kadın hiiiç sevmez seni pek beğendi maşşallah kıza dedi bizden para alıon mu videolar için sordu kaydirigubbakcemile3 ben açıkladıkça sorduda sorduuuu kafamçokkarıştı :roflol:
neyse benim yorumuma gelincee herzamanki gibi harikasın tatlım sadece allığı neden aşağı doğru yaptın onu merak ettim . sonda oldu mu die soruyosun ya oooolmaz mı tatlım sen yaparsında olmaaz mıı Şeniz

sevgilim
bitenemmm
seni gördüm resimlerinizde çok dadlu bi yüzün var maşalahhh
ayrıca makyajın da gayet benim gibi sade günlük olmuşş öperimm o gösleri

dedene de bittim bibeeemm yaaa allahh uzun uzuuun ömürler versin ona:asigim:

çok teşekkür ederim bitanesimmmm güzel iltifatların içünnnnn güzel yürekli arkadaşım benimmm:asigim:a.s.:1hug:

ilarzucum seni tebrik ediyorum gerçekten çok yeteneklisin bende çok meraklıyım ama yapabilirmiyim bilmiyorum bikaç denememi gönderiyorum umarın olmuştur ben beğenmedim ama ilk denemeye göre belki iyidir bilmiyorum ama yüreklenmek istiyorum yerimseniben :)

Eklentiler

• $11.JPG
    $11.JPG
    46,7 KB · Görüntüleme: 33

sevgilim
bitenemmm
seni gördüm resimlerinizde çok dadlu bi yüzün var maşalahhh
ayrıca makyajın da gayet benim gibi sade günlük olmuşş öperimm o gösleri

dedene de bittim bibeeemm yaaa allahh uzun uzuuun ömürler versin ona:asigim:

çok teşekkür ederim bitanesimmmm güzel iltifatların içünnnnn güzel yürekli arkadaşım benimmm:asigim:a.s.:1hug:

arzu uçuştaaaaa :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

ilarzucum seni tebrik ediyorum gerçekten çok yeteneklisin bende çok meraklıyım ama yapabilirmiyim bilmiyorum bikaç denememi gönderiyorum umarın olmuştur ben beğenmedim ama ilk denemeye göre belki iyidir bilmiyorum ama yüreklenmek istiyorum yerimseniben :)

waaaoowww

canısı bunlar harika deneme falan deyince öle tek renk bi far üstüne kalemsiz falan bi makyaj bekliyordumkaydirigubbakcemile3

harika olmuş çiçeğimm bayıldımmmmm

:dilcikar:
kısgaan emellll
ne var bizde de seninki gibi dudak yok anamşutarafagitti

hahayttttttttttttttttttttt... kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
yaptır anam şişirttir dudaklarınıııııııııııııııııııııııııııııııı Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

hahayttttttttttttttttttttt... kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
yaptır anam şişirttir dudaklarınıııııııııııııııııııııııııııııııı Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

ne şişirtirecem sevgilim patlatır onları sonracımaa:asigim:

o büle seviiiiii:lepi:

arzuuuuuuuuuuuu ayparçammmmmmmmmmmmmm
nuryüzlüm bi bak bana

yetttiimmm gariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:eek::eek:

sevgili recim manyaa arkadaşım şimdi;
koyu rengi sürüyorsun mesela devamında açık rengi dimi, sonra eline bir makyaj far fırçası almak zorundasın yoksa olmeyor o fırça ile önce koyu renkli sürdüğün fara batırıyorsun koyu renklere daha çok gelircesini tam araya açıkla koyunun kesiştiği yerin haffif koyuya yakın kısmında dağıtmaya başlıyırsun..

derken açık renkli fara batırıyorsun tekrar fırçanı bu sefer açıktan koyuya doğru karıştırmaya başlıyorsun dağıtıp orayı yumuşatıyorsun rengi orta renk elde ediyorsun canısı hadi bakalım dene ve gör sevgülüm

Arzu canummm a.s.
Ben haftasonu bi nikaha gideceğim.
Gri kumaş pantolon,kalın siyah belden kemerli beyaz bi gömlek giyeceğim.
Makkajımı gri siyah düşünüyom.
De hele bana olar mı :eek:
Ya da sen ne önerirsin.:asigim:
Bacım bide anlat hele nassı yapcem.
Eğer olursa resmini de koyarım :içelim:

Hııı bide göslerim mavi acukta pörtlek onuda söyliyem dedim.

teşekkürler ilarzucum zaman ayırıp baktığın için saol. çok tatlısın...

neye baktım çiçeğim anlayamadım gül yüzlüm

Arzu canummm a.s.
Ben haftasonu bi nikaha gideceğim.
Gri kumaş pantolon,kalın siyah belden kemerli beyaz bi gömlek giyeceğim.
Makkajımı gri siyah düşünüyom.
De hele bana olar mı :eek:
Ya da sen ne önerirsin.:asigim:
Bacım bide anlat hele nassı yapcem.
Eğer olursa resmini de koyarım :içelim:

Hııı bide göslerim mavi acukta pörtlek onuda söyliyem dedim.

şikerim nasıl olmaz istiyorsun tarzın nasıl ben tarifine göre seni şööleee ince uzun iri mavi gözlü kumral bir kızcağız olara hayal ettim bu hayalime göre kendi yapacağım işlemleri söliim;

şimdi saçlarımdan başlıyorum :lepi:
düz fön çekerim ardından at kuyruğu yaparım tepesini de hafif kabartarak arkaya doğru perçem merçem yok yani.... saçı hallettim

makyaja geliyorum

giyeceğin kıyafette siyah kemer daha göze çarpacak beyaz gömlekle ayakkabılarında siyah olacak çantanda tahminimCADIARZU

göz kapağımın üzerine kalınca bi eyeliner çekerim ( ama kalem değil) alt kirpiğe birşey çekmezdim far olarak da hafif pırıltılı ve ten rengi bi far rimelimi sürerim alt kirpiklerede

hafif bi allık ve kırrrrrmııızııııııı bi rujjjjjjjjjjjj

veeeeeeeeeeee
finiiiiiiiiiiiiiiiiiitooooooooalkisalkisalkis

hmm süper tespit kuşum aynen hayalindeki gibiyim :sm_cool:
Saçlarımı aynen senin dediğin gibi düşünüyordum zati.Zevkler aynı kanumca alkisalkisalkis
Senin tarif ettiğin makkajda gözümde canlandı.Güzel olur.
Dediğin gibi yapcem güsel hatun
Şu eyelinerde bi oluyo bi olmuyo ama vaktim bol nasıl olsa tutturana kadar denerim.kaydirigubbakcemile3
Resmimide koyarım a.s. çok mersiiii

hmm süper tespit kuşum aynen hayalindeki gibiyim :sm_cool:
Saçlarımı aynen senin dediğin gibi düşünüyordum zati.Zevkler aynı kanumca alkisalkisalkis
Senin tarif ettiğin makkajda gözümde canlandı.Güzel olur.
Dediğin gibi yapcem güsel hatun
Şu eyelinerde bi oluyo bi olmuyo ama vaktim bol nasıl olsa tutturana kadar denerim.kaydirigubbakcemile3
Resmimide koyarım a.s. çok mersiiii

off ooff offf bana da göster kendinii fıstıkkŞeniz

X