Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teknoloooggggg

kızım süper yaaaa gerçekten yeşilmiş gibi olmuş rengi ay ne kadar beğendim yaaaaaaa
neden böle deell benimgözüm yahu yarısı yeşil yarısı mok rengi:KK43:((((((((((((((

lens te takmaktan nefret ediyom yaa ne edecem çok güzel olmuş amnaaa

ellerine sağlık bitanem çok beğendim zahmet oldu sana daaa

ayy
sen sadece yeşil yapmamışsın canımmmm

netim çok ağır resimler çok yavaş açılıyor diğerlerini de görüyorum yavaş yavaş alttaki resim açıldı üstteki daha açılmadı

mavi bence sahici durmuyor yapay gibi benim gözüm değğil gibi sanki

arzuuuuuuu hadi yap makyajjjj çııııbıkkk ösledimmmm gözleriniii bu aradaa teknoloğun yaptıkları süper olmuşş yawwww mendeee istiyorummmm :nazar:

:sm_cool:İlarzuuu hoşgeldin canısııııı güzeller güzeliiiiia.s.
gözümüz yollarda kaldı yaaaa
bekliyoruz çekimlerini sabırsızlıklaaaaaalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Arzucuuum,tavsiyene ve iltifatına teşekkür ederim.Ağzın bal yesin cicişkom.

Ayrıca teknolog'un sana yaptığı göz renklerinden 1.bölümden 3.sü süper grimi ne renkse?Sibirya kurdu gibi bakıyon (iyi anlamda sööölüyom kız alın ma haaa.Severim sibirya kurdunun gözlerini)
2.Bölümden de yeşil hakikaten sana çok yakışmış bu renk lensi bir dene kuşum...yaraşır sana....Hem de doğal görünüyor...

Senin makkaşlarını bekliyosss ama iş önde gelir,sen işine bak,biz bekleriz ''köy güzeli bacım''

canım
çiçeğeeeem
o makyaj nasıl yapılır
ya
bir anlatsana
zaradaki
öptüm seni
ayrıca bozma sen morlaini
senin işin var bizde o da yok
:lepi:

:sm_cool:İlarzuuu hoşgeldin canısııııı güzeller güzeliiiiia.s.
gözümüz yollarda kaldı yaaaa
bekliyoruz çekimlerini sabırsızlıklaaaaaalkisalkisalkisalkisalkisalkis

sağolasın canişkommmm inşallah zaman demeyim de sonra yapamıyorum yüklemede uzun sürüyor birden koyacem öle yapınca bebüşüm

Arzucuuum,tavsiyene ve iltifatına teşekkür ederim.Ağzın bal yesin cicişkom.

Ayrıca teknolog'un sana yaptığı göz renklerinden 1.bölümden 3.sü süper grimi ne renkse?Sibirya kurdu gibi bakıyon (iyi anlamda sööölüyom kız alın ma haaa.Severim sibirya kurdunun gözlerini)
2.Bölümden de yeşil hakikaten sana çok yakışmış bu renk lensi bir dene kuşum...yaraşır sana....Hem de doğal görünüyor...

Senin makkaşlarını bekliyosss ama iş önde gelir,sen işine bak,biz bekleriz ''köy güzeli bacım''

annem ilk bölümdeki makyajın sadece ilk resmini görebildim akşam benim net allahlıktı çünkü canı istemedi açmak o resmi:roflol:

yaw yine de lens işi zor takamıyorum ben yaa bi de orjinallik gidiyor yaw:1rolleyes:

canım
çiçeğeeeem
o makyaj nasıl yapılır
ya
bir anlatsana
zaradaki
öptüm seni
ayrıca bozma sen morlaini
senin işin var bizde o da yok
:lepi:

annem kalem ve siyah farla yapmış bitanem basit yapması benim yeni yaptığıma benziyor çiçeğim Şeniz

ck gusel bı goz yapın war jnm ellerıne saglık cokk superler:enbuyukkk:

X