Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzucum bayıldım göz makyajlarınadelikafadulden özellikle pembe ve koyu grili, mavili morlu ve doreli makyajlara bittim. acaba bu makyajlarda kullandığın farların markasını öğrenebilirmiyim??a.s.

deme öyle kuzum benneyaptımki
senin yüz güzelliğin var
bende oda yok
kiloda vermezsem gudubet karılar gibi dolanacam ortalıkta kaydirigubbakcemile

aman da amannnn
iltifatlara baaakkkkkk:1hug:

ilarzucum bayıldım göz makyajlarınadelikafadulden özellikle pembe ve koyu grili, mavili morlu ve doreli makyajlara bittim. acaba bu makyajlarda kullandığın farların markasını öğrenebilirmiyim??a.s.

sevgilim genelde makyaj malzemelerim,
carmina
rosense
pastel
meybelline
loreal
mac

canısı sen hangileri beğendin bilmediğim için bayağı var çünkü sen beğendiklerini kopyala ekle burayaa ben saaa yapılışını anlatırım şekerparemm

sevgilim

papatyam ben mac'in fırçalarını isteyom
krdi satış mı yapi o demin edebülür mü?

canımcım beğendiklerimi kopyalamayı beceremedim:çok üzgünüm:beceriksizim yaa. zaten yeni sayılırım forumda nası göstericem ben şimdi sanasenağlama

bak cicim
beendiğin makyajın olduğu mesajda alıntı yap

canım alıntı yapabiliyorum. ama göstermek istediğim resimler ilk sayfada biarada içlerinden tek tek seçip kopyalayamıyorum. hepsini alıntı yapsam çok uzun olduğu için mesaj kabul etmiyor:1no2:karışık bir durum oldukafamçokkarıştı

kutlarim sen bu göz makyajini cok iyi biliyorsun gözlerine nazar degmez insallah

fena :) hepsi bi aradaysa gamyoncuiremsu

cok hos makyaj yapıyorsunuz alkisalkisalkisbenim makyajım da cok begenilir vakit bulursam eklemeyi düşünüyoruma.s

papatyam ben mac'in fırçalarını isteyom
krdi satış mı yapi o demin edebülür mü?

hee gülüm sipariş veririz senin için de bitanem getirtir beraber alalım

canımcım beğendiklerimi kopyalamayı beceremedim:çok üzgünüm:beceriksizim yaa. zaten yeni sayılırım forumda nası göstericem ben şimdi sanasenağlama

tamam ozaman çiçeğim
şöle çözelim sen bana makyajda baştan başla say mesela de ki:
12. mavili makyajın de
ben öyle bulayım anladın?
o zaman kolaylaştı işimiz şimdi sadece saymak kaldı bitanesimmmdelikafadulden

kutlarim sen bu göz makyajini cok iyi biliyorsun gözlerine nazar degmez insallah

çok teşekkür ederim canım benim hihoyyyt

cok hos makyaj yapıyorsunuz alkisalkisalkisbenim makyajım da cok begenilir vakit bulursam eklemeyi düşünüyoruma.s

çok teşekkür ederim
sizin de makyajlarınızı görmek bişeyler kapmak isterim canımdelikafadulden

taam verelim sipariş
kaç kaymedir finduklu çukulatam

pahalıdır biraz gülüm :1closedeyes:
hani ben de biraz kararsızımmm

kazandibim tavuklu pilavimcokacimcoook

boynerde de görmüştüm fırçalarına baktım watsondaki gibi değik kıllar güzeldi ve 12 tl idi olmazsa ordan alırız bizdee çiçeğimmm
çok pahalı gelirse yaneee:jeyyar:

taam yavrum sen beni yönlendir kaydirigubbakcemile
öğrencem bu işi :jeyyar:
dondurmalı suflem

(rejim hitaplarıma yansıdı tatlı yemeyi özledim naniknanik )

alkisalkisalkisgöz makyajı benim için çok önemli makyaj sırlarınıda nerde bulsam bakarım senide ilk defa gördüm makyaj tarzın benimkine benziyor ama tabii ben bukadarını yapamadım henüz ama artık öğrendim nasıl mutlu oldum anlatamam enkısa zamanda deneyeceğim teşekkürler umarım becerebilirim

[/URL][/IMG] Gülbeşekercim diğer topike de koydum bunu pc kamerasıyla çektim,makyajın renkleri hiç belli olmuyor, kötü yani...aman olsun..güzel bir deneme daha yapıcam ileriki günlerde....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…